Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajánédékot vinnétek,...

Milyen ajánédékot vinnétek, ha Lengyelországa mennétek cserediáknak?

Figyelt kérdés
Kb 4e forintért kell vinni ajándékot, magyarosat, a család tagjaink d nem tudjuk hogy hányan élnek a családban,
2010. aug. 13. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad magyarosat! Egy jó magyar bort, kolbászt, egy karikás ostort, vagy valami népviseleti ruhát, esetleg vmi ajándékcsomag!
2010. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó és reprezentatív hungarikumok: libamájpástétom, zwack unicum, tokaji aszú(!!!), esetleg egy könyv (TKK-CBA, TESCO fillérekért) és sok olyan van, ami Magyarországról szól. Még idegennyelvűek is, jellegzetes magyar pálinka stb.
2010. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyám ezt vett szülinapjára a férjének: magyar bor, és benne pedig nem tudom hány karátos arany spirálok. Természetesen iható volt... Azt hiszem 3-4 ezerbe került. Oda is megfelelő lenne szerintem.
2010. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

11:21 lol egy karikás ostorral mit kezdenének? :D


Amúgy vigyél nekik valami minőségi édes bort! Pl. Tokaji sárgamuskotály. Azt a lengyelek meg a szlovákok imádják, mert náluk nem nagyon vannak édes borok.

2010. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ostor az jó, egy esetleges hancúrozás során még nagyon is jól jöhet, kicsit megbolondítani az estét! ..:D
2010. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan szakácskönyvet, amibe csak a magyar ételek vannak benne 3 féle nyelven (magyar-angol-német). Én azt venném, meg vennék mellé bort meg pálinkát. Esetleg raknék be mellé kolbászt meg ha van gyerek is, akkor valami csokit, vagy sütnék pogácsát. Ezeket szépen elrendezve beleraknám egy kosárba és becsomagolnám, szépen feldíszíteném:)
2010. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amik nekem így hirtelenjében eszembe jutottak:

-Magyarország útikönyv/képeskönyv (természetesen angolul/németül)

-vmi jó magyar bor, pl. egri bikavér

-népzenei CD (egyik volt osztálytársam meg Nox-CD-t vitt a vendéglátó családnak :D)

-a szakácskönyves ötlet jó :)

-népviselet

-népviseletbe öltöztetett apró baba/egyéb ilyen kis "magyaros" mütyürök


Ezekből elég ha párat választasz. Mondjuk én mképpen vinnék vmi bort/pálinkát, hogy a szülők is kapjanak vmit. És amellé vmit a cserédnek.

2010. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
duna kavics, tokaji, francia drazsé, kojak nyalóka, kakasos nyalóka (ezek vannak most akcióban a pennyben)
2010. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
+ dianás cukor , 2 doboz soproni,
2010. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor en voltam cserediak(10 eve) en az alabbiakat vittem:


-anyukanak egy terito, keresztszemes magyar motivomukkal himzett.(nekem a normal himzes nem tetszik annyira, mint az ilyen)

-apukanak egy uveg paprikapalinka


A gyerek(ek)nek meg edesseg: dunakavics.

Nalam meg nagy sikert aratott a Balaton szelet is, mert Nemetorszagban voltam, es a regi idoszakban ugye meg a Balatonhoz jartak, h talakozhasanak a masik oldallal. Nosztalgiaztak.(:


Jo utat!

2010. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!