Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Budapesten járok iskolába,...

Ha Budapesten járok iskolába, de vidéki vagyok, akkor lehet menni cserediáknak?

Figyelt kérdés
Nem olyan messze, körülbelül egy óra a suli-lakóhely távolsága. Szóval nem Nyíregyházán lakom, vagy ilyesmi.
2011. nov. 2. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A cserediák programok általában az iskola külföldi testvériskoláival zajlanak, vagy cserediák szervezeteken keresztül (pl. YFU). Szóval nem értem, h miért fontos, h nem Budapesten laksz, hanem vidéken.
2011. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert ha ide-oda kell hurcolni szegényt Pesten, lehet kicsit fárasztó neki. Bár ki tudja..
2011. nov. 2. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek szerintem semmi jelentősége...
2011. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

De igenis van jelentősége!

Én kollégista vagyok viszont kb csak 1.5 órára lakom Pesttől, és én is akartam cserediákot fogadni, aztán menni de persze ez nálam nem volt megoldható a kollégium miatt, meg azt mondták, hogyha arra az időre hazaköltöznék, akkor is zűrös lenne neki. Annyit tehetsz, hogy nem fogadsz vagy esetleg ha van egy nagyon jó barátnőd, aki fogadni szeretne és Pesti, akkor ha ők is beleegyeznek, és te pénzügyileg beszállsz a háztartásba, akkor egy hétre hozzájuk költözhetnél. Bár ez maximum csak akkor jó ha tényleg nagyon jóba vagytok és megengedheti magának a barátod.

2011. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!