Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha gyermeket...

Mit szólnátok ha gyermeket anyja/apja, akitől már elváltatok, blogot írna a gyerekről, sok-sok képpel mellékelve?

Figyelt kérdés
Plusz még az is kérdésem, hogy mit gondoltok erről úgy általánosságban. Van-e joga egy szülőnek ehhez, mert mi van ha 15 évesen a gyereknek nem tetszik, hogy a fél világ azt nézte/olvasta mit csinált.
2010. aug. 13. 14:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem alapvetöen nem kellene senkinek feltölteni képeket magárol és kiveséznia ismeretlenek ellöt a magánéletét... Föleg ha gyerekekröl van szo (lásd pederasztákat akik megnézik mondjuk...) Veszélyes az internet csak név nélkül használjátok !

A szülö jogával kapcsolatban pedig,szerintem abszolut nincs joga idegen embernek kitálalni a fia magánéletét. De ha általánoságban nézük a dolgokat alapvetö emberi személyiségi jog hogy egy személy egy másik személyröl nyilvánosan ne osztjon meg magánéleti dolgokat az adott személy engedélye nélkül.

Ja és nem a fél világ nézte meg nem hiszem hogy az oldal ösz látogatotsága 3.500.000.000 lenne :)

2010. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Az nagyon csúnya lenne.Egyrészt a gyerekkel szemben,másrészt a másik érzelmeivel szemben,aki nem láthatja naponta a gyereket.

Biztos baromi mérges lennék.

2010. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
A szülő dicsekedni akar a gyerekével.Hogy milyen szép,milyen gyorsan fejlődik.Semmi rossz nincs benne,szerintem.Majd abbahagyja,ha nagy feleselős kamasz lesz belőle,mert azzal már nem fog dicsekedni,hogy nem hallgat rá a gyerek.De ha téged zavar,mondd,hogy ne csinálja,pont annyi beleszólásod van a gyerek életébe,mint a válás előtt volt és a másik félnek tiszteletben kéne tartania a véleményedet.
2010. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez ellen én maximum szólni tudnék szóban, de a második kérdésedre sokkal könnyebben tudok választ adni. És amikor sok-sok babás blogot olvasok ahol minden ciki (akkor még cuki de mi lesz később? a netről nagyon nehéz leszedni valamit ami már felkerült...) dolgot feltesz a büszke anyuka a gyerekről és volt olyan hely is ahol a férjéről tett fel olyan képet, hogy a gyerekek csatokat, hajgumikat és egyéb női cuki rózsaszín dolgokat aggattak a férfira. Ez azért már túlzás... Mi van ha a férfi munkahelyén tudomást szereznek a dologról? Én égnék, mint a rongy. Az meg, hogy a gyerek felnő és meglátja magát, minden cukiságával együtt a neten és netán az osztálytársai is megtudják, hogy mikor lett szobatiszta, mikor kit hányt le az már kicsit túl sok nekem... Nem engedném, hogy ilyen blogot vezessen a gyerekemről az apa/anya...
2010. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Én 16 éves vagyok, de - már megbocsáss - úgy leb.asznám, hogy a magyar nyelv midnen szépségét és csúnyaságát belevenném, és követelném, hogy azonnal szedje le, de olyan ideges lennék, fúúú... Nincs hozzá joga amúgy sem, mármint jobgilag illegális olyan fényképet megjelentetni, amihez a képen szereplők nem járultak hozzá. Nagyon durván kiakadnék, az egyszer biztos, nem tudom, hogy a továbbiakban mit tennék amúgy :S
2010. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%

En orulnek neki. Latszik, h erdekli, foglalkozik vele. Jobb, mintha le se xarna. Azt mutatja, h valamilyen szinten erdekli a gyereke.

Jog? A szulonek eleg sok mindenhez joga van.Ha 15 evesen nem tetszik neki, akkor majd megbeszelik. Addig meg van jogunk megszidni a gyereket, dicsekedni vele, korlatozni egyeb szabadsagaban. A szulok mar csak ilyenek!:)

2010. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Na és ha nálad nem jó a jog, akkor...erkölcs?
2010. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
én örülnék neki. legalább napról-napra tudnám olvasni, hogy mi történik vele, amíg a volt páromnál van. és a képeknek is örülnék, hogy napi szinten láthatom.
2010. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Jaa, láthatod, ugyanúgy, hogy mint a nem tudom pontosan, hány millió ember, aki rákereset csak úgy...Biztos nagyon jól esik a gyereknek, ha ez kiderül a suliban, stb., és akkor másnap kérdezik tőle, hogy "na, milyen volt ez meg az?". Tesljesen biztos, meg sem kell kérdezni, mert ilyennek mindenki örül, hogy a magánéletét képekkel fölteszik a netre; hogy is gondolhatja valaki, hogy ez k.urvára nem jó dolog...


14:45

2010. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Ha gyerek és a másik szülö nem egyezik bele mért is lenne neki joga hozzá ? Meg erkölcsileg sem helyes ... meg én alapvetöem sem pakolnék ki magamrol a netre semmi személyesen szerintem aki ilyet tesz az egyszerüen hülye.

(elsö voltam)

2010. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!