Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek a csaladja nem tud...

Akiknek a csaladja nem tud segiteni lakas/haz vasarlasban, hogy lesz egyszer sajatotok?Kulfold? Hitel?

Figyelt kérdés

Csak kivancsi vagyok.

En nagyon szerencses vagyok, huszonevesen anyukam segitsege altal rendelkezek egy sajat kis hazzal, egy telken veluk, de megis sajat, hamarosan bekoltozok.


Jelenleg alberletben lakok, ez kb minden penzt elvisz. Fogalmam sincs, hogy lenne valaha is sajat lakreszem, ha nem kapnek segitseget. Pedig csak egy gyerekem van, diplomas ferjem, mindketten beszelunk mas nyelvet stb. De megis lehetetlen lenne egy akarcsak kis lakasra is osszesporolni itthon, onerore is sok evre lenne szukseg.

A jelenlegi szembeszomszedaim 2 idos neni, es ok is alberletben laknak, ez olyan szomoru...


2020. dec. 31. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
90%
Dolgozik, spórol és hitelt vesz fel.
2020. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
95%
Egyik ismerösőm felvett hitelt, vásárolt egy lakást, azt kiadta albérletbe. Ő közben kiment dolgozni külföldre, és az albérletből bejött összegből fizette a hitelt.
2020. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
10%
És engedélyetek volt bővíteni? Ha nem volt, ne nagyon éld bele magad inkább..
2020. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsére a vállalkozásomban nincs felső plafon bevétel terén.. mindig van hova fejlődni. Abból a pénzből fogok majd 1x (sokára) lakást venni. Azért sokára, mert most a tőkére nagyobb szükségem van, mint a lakásra.
2020. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 Metionin ***** válasza:
89%
Dolgozok, gyűjtök önerőt aztán hitel.
2020. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
52%
3. A besúgók országa, ha mindenki békén hagyná a másikat nem lenne gond, neked miért gond ha más nem hivatalosan bővít? Inkább örüljünk, hogy neki sikerült. Majd 10 év múlva ker egy fennmaradási engedélyt.
2020. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 45 éves vagyok, de semmilyen tulajdonom nincsen, illetve apám után örököltem 25%-ban egy panellakást, amiben anyám lakik mint haszonélvező. Mivel 15 évig éltem albérletben, így félretenni sem tudtam, hitelképes sem voltam egyedülállóként, önerő nélkül. Tíz éve az élettársam lakásában lakom, ami nem közös tulajdon.
2020. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg sehogy, de nem érzem ezt annyira nagy tragédiának, mert olyan országban élek, ahol nem nézik le azt, aki albérletben él.
2020. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
93%
Lakástakarékok raktunk már egyetem alatt is, én és a párom is. Utána erre hitelt vettünk fel (nekünk még járt rá állami támogatás is), vettünk egy felújítandó házat és ahogy pénzünk engedte újítottuk folyamatosan.
2020. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
84%
külföld,, munka, hitel
2020. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!