Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiúnak születésnapjára...

18 éves fiúnak születésnapjára mackó? (lent. )

Figyelt kérdés
Szerintetek ilyen nagy 1 méteres.. lehet kicsit kisebb macit gáz adni??? amin ilyen pulcsi van és rá van írva hogy LOVE ??? Szerintetek? Nem jut más eszembe és jövőhéten születésnapja...
2010. aug. 13. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

jézusom!

a pasid vagy ki?nincs vmi jobb ötleted??

nagyon gát,sztem ne add.

2010. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban örülne egy zacskó kotonnak.
2010. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Elég nyálas ötlet:) Inkább sztriptízelj neki:)
2010. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen a barátom... Akkor ne? De akkor mit? 17/L
2010. aug. 13. 21:26
 5/23 anonim ***** válasza:
18 éves fiúnak már inkább valami komolyabbat illik. Attól is függ, mióta vagytok együtt? Egy olyan maci árából, már kitelne egy ezüst gyűrű, karkötő.....
2010. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
sztem vegyél egy üveg pezsgőt és igyátok meg ketten.vagy nem dohányzik?akkor vehetnél vmi vicces hamutálat.vagy vmi könyv?vagy amit szeret.
2010. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
1 hónapja vagyunk együtt...
2010. aug. 13. 21:27
 8/23 anonim ***** válasza:
az nem sok idő,vehetsz neki egy doboz mercit is.mivel nem vagytok még úgy együtt.nem kell felfújni a dolgot.
2010. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Énis azért gondoltam hogy még karkötö nem igazán.. avgy egy kisebb maci szivvel és vmi csoki???
2010. aug. 13. 21:33
 10/23 anonim ***** válasza:

Neeeeeeeeea macit neeeeeeeeee:D inkább adok más ötleteket.. ezüst karkötő (van olyan amibe gravírozni is lehet), ezüst nyaklánc vagy nyakláncra medál (kettő szív amit félbe lehet törni egyikbe a te neved másikba az övé), valami jó óra, felső, vannak ilyen kockák, amibe 3d-s gravírozni lehet (közös képet), valami a számítógépéhez, ha cigizik, akkor öngyújtóba gravíroztatni, vidd el valahova (mozi, kalandpark stb..), ha van kocsija, akkor abba valami cucc, naptár közös képekkel stb stb

úúú most hirtelen ennyi jutott eszembe:D

19/L

2010. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!