Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú házban nőttél...

Milyen típusú házban nőttél fel? Szeretted?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok, mint panel/emeletes családi ház/kádár-kocka/társasház/mobilház/új vagy régi építésű, stb

Személyes történetek érdekelnek, milyen lehet különféle épületekben felnőni.



2021. jan. 10. 20:58
1 2 3 4
 31/32 Manócska1 ***** válasza:
85%
vidéken családi házban nőttem fel,jelenleg is itt lakom 43. éve lassan. férjem hozzánk költözött. rossz gyerekkorom volt,egyébként szeretek itt lakni.
2021. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Városszéli kertes házban nőttem fel, aminek hatalmas udvara és beépített tetőtere volt. Nagyon szerettem, mivel nagy a családom így kellett is a nagy hely és így mindenkinek volt saját szobája ahova el tudott vonulni és olyanra formált amilyenre szeretett volna (amennyire a lehetőségek engedték persze).

Mikor kiköltöztem laktam panelban is, azt utáltam, mert még azt is hallottam ha a szomszéd fingott egyet. Állandóan nyúlketrecben éreztem magam, 2 évig laktam csak ott.

Aztán átköltekeztem egy kisebb társasházba, ahol 5 szomszéddal osztozunk egy nagy kerten. Imádok itt lakni, még úgy is hogy a lakás maga kicsi, 1 szobás.

A jövőben is ilyen helyen laknék majd, illetve ha egyszer valahogy összejön egy saját lakra, akkor is ilyen társasházban/sorházban szeretnék lakni. :)

jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!