Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki vesz valamit, hogy...

Ha valaki vesz valamit, hogy a család egyen belőle, akkor miért kell kiakadni, ha megeszik, úgy, hogy az illető napokig hozzá se nyúl, csak kötekedni akar?

Figyelt kérdés
Anyámról van szó. Vesz csokit, hogy együnk belőle. Napokig, hetekig nem nyúl hozzá, és amikor megesszük, akkor kiakad. Nyilván azt gondolhatjátok, hogy ő is akar enni belőle, de nem. Egyszer is leordibálta a fejem, mert nem találta a savanyú uborkát, és biztos én ettem meg. Elkezdett ordítani, hogy nekem milyen nagy belem van, beles vagyok és megzabálok mindent, és neki soha nem jut semmiből. Akkor esett le az álla, amikor elővettem a savanyú uborkát. Nem ettem meg, nem is ettem belőle, csak ő nem találta. Már rögtön nem kellett neki az uborka. Megvárta, amíg tényleg elfogyott, és cirkuszolt.
2021. jan. 15. 07:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Na ez engem is érdekelne. Nálunk apám ilyen. Ott volt napokig a hűtőben, a szekrényben valami, nem kellett neki, de amint elfogyott kereste és cirkuszolt, hogy ő abból nem evett.
2021. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is csak kötekedni akar. Vagy valami más baja van veletek, csak nem meri/akarja megmondani, viszont más indokot generál, hogy veszekedhessen veletek.

Nem lehet egyszerű vele élni.

2021. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
50%

Csak kötekszik. Van valami EGYÉB baja, amit nem képes elmondani, ezért nyomja a hisztit.

Nem kell foglalkozni vele.

2021. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
83%
De szerintem kellene foglalkozni vele. Higgadtan mond el neki, hogy ez a problémád vele, kérdezd meg miért csinálja. Ha ő el is kezd cirkuszolni, akkor is maradj nyugodt és próbáld meg megbeszélni vele a dolgot.
2021. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem kérdezd meg mindig, hogy “Anyu, kell még ez a csoki?” vagy “Anyu, ehetek ebből a csokiból egy sort?”. Ha engedélyt ad rá nem balhézhat utána.
2021. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem azt mondta, hogy egyétek meg, úgy hogy ő semmit sem eszik belőle, hanem egyetek belőle. Az egyetek belőle az már magában foglalja, hogy ne egyétek meg mind.
2021. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is ugyanez van dettó megspékelve azzal,hogy ha esetleg megromlik ( Mertt nem eszem meg nem akarok hallgatni miatta, vagy épp nem kívánom ) akkor meg azért vagyok a szar ,mert nektek vettem nem ettétek meg


Érdekes 😀

2021. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%

Hehehe ismerős, nálunk is van a családban ilyen.

Addig nem kell neki míg van, de ha megesszük egyből keresi. 😀😀

2021. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk meg kéne tanulni osztoszkodni.

Attól, hogy ő nem zabál be mindent két nap alatt, még lehet, hogy máskor ő is enne belőle. Épp ezért nem kell mindent felenni, lehet neki is hagyni nyugodtan.

Komolyan hihetetlen, hogy ezt felnőtt embereknek magyarázni kell, én kábé tíz évesen kinőttem ebből.

2021. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
81%

En ugy vagyok vele, hogy ha kibontok valamit, akkor azert hagyok a masiknak is belole...

Mindenesetre Anyaddal valami nem stimmel, foleg ez az uborkas. Uljetek le es beszeljetek meg.

2021. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!