Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy nehezen a beszélget...

Miért megy nehezen a beszélgetés? MIt lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Annyira igyekszem beszélgetni, de valahogy nem jönnek a témák..ez főleg ha nagyobb társaságban vagyok, de már előfordult ha csak egy személyel "beszélgettem"..Kérlek segítsetek, hogy tudnék ezen változtatni? Normális válaszokat kérek!
2010. aug. 15. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha olyan 18-20 alatt, akkor ez tök normális, majd kinövöd.

Mivel mindenki szeret magáról beszélni, szerintem kérdezgesd a beszélgetőpartneredet. Hol tanul/dolgozik, hol nyaralt, hol lakik, az milyen környék, milyen zenét/könyveket/filmeket szeret stb. Arra vigyázz, hogy ne legyél tolakodó, azt pl. ne kérdezd meg, jár-e valakivel.

Tiniként én is ilyen voltam, utáltam bárkivel kettesben maradni, mert nem jutott eszembe semmi, de ma már elbeszélgetek bárkivel.


25/N

2010. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elöttem író nagyon jól leírta.


Az emberek szeretnek magukról beszélni.


Ha tök ismeretlen és kényes a csend, akkor érdemes pl az idöjárásról ami éppen van. "Hú ma olyan meleg van" vagy az éppen a szituról a partin "nagyon jó hangulatot csináltak stb..."


Ha ismerös és tudsz a beszélgetö partnerröl több mindent akkor kérdezgetheted de inkább általános kérdéseket, ne legyél tolakodó sem.

Ha nagyon ismeretlen akkor hogy hol lakik, mit csinál, és ilyen álltalános dolgokat.

2010. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!