Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az orvosoknak általában orvos...

Az orvosoknak általában orvos a feleségük vagy inkább más szakmában dolgozó nőt vesznek el?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy aki általános orvosi egyetemre jár/ járt, hol talált magának párt, illetve mit néznek megy egy nőben?

(Tudom, hogy ez személyiségtől is függ és, hogy ők is ugyanúgy emberek, a kérdésem csak kíváncsiság)



2021. jan. 23. 15:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Munkahelyen ismerkednek vagy még egyetemen jöttek össze. Közös munka során.
2021. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Közös érdeklődési kör segítségével.
2021. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Többnyire adott tanuló- vagy munkacsoportban ismerkednek össze.
2021. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon-nagyon változó. Előttem válaszolók jól leírták. De van úgy, hogy orvosegyetemet végzett, egy kissé nárcisztikus férfi nem orvosis körökből választ magának, hanem azon kívül. Olyankor a nő “istenként” tiszteli és bármit megad neki. Nem egy ilyet láttam!
2021. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Feleségem aneszteziológus én hegesztő vagyok 25-éve vagyunk együtt 2-gyermekünk van .
2021. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Volt már legalább kettő ugyanilyen témájú kérdés egy nőtől, aki orvosfeleség akar lenni. Nem is olyan régiek a kérdések, keress rájuk.

Te ugyanaz vagy? Mert ha igen, akkor nem értem mire nem kaptál még választ eddig az előző kérdéseidben.

Amúgy erre a kérdésedre a válasz nem, nem mind orvossal házasodik, sok orvos-tanár házasság is van, vagy pl orvos-ügyvéd. De pl Gregor Bernadett aktuális férje is orvos, az elvált dokik amúgy gyakran vesznek el színésznőt vagy humán tudományban jártas hölgyet.


Amúgy általánosságban kétféle orvos van, a biznisz-orvos, aki anyuciék pénzéből egyetem után gyorsan magánrendelőt nyit és abból mocskosul meggazdakszik. Ezek átlagban többszörösen elváltak, butácska de nagyon szép nőket vesznek el, akit mutogatni lehet. A normálisabbja meg inkább intellektuális partnert keres magának, jellemzően diplomás rétegből, de nem törvényszerűen orvost.

Vannak kivételek, egy barátnőm fogorvos, a palija meg zenész, jól megvannak. De ők azelőtt jöttek össze, hogy a csaj elkezdte az egyetemet.

2021. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
Az ismerősi körben, 60-80-as években kötött "orvosi" házasságok krónikája: Orvos faszi találkozott egy nem túl okos, ámde eü-ben dolgozó csajszival. Külön öröm, ha a t. hölgy nagyon fiatal,a kár 2-3 évtizednyivel is dokibácsitól. -- Ezek a házasságok kb. most kezdenek kifutni. Nálunk pl. a 80+++ üzemorvos felesége, aki természetesen az asszisztense, még pár évvel nyugdíj előtt van. Az üzemorvos addig fogja rontani a levegőt (és minden rendelés alatt negyedóránként elaludni), míg kedves felesége jogosult nem lesz a nyÖgdíjra
2021. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: nem, nem ugyanaz a nő vagyok, de majd megkeresem a kérdését köszi
2021. jan. 23. 16:59
 9/24 anonim ***** válasza:
99%

A párom reumatológus, én fordító-tolmács, és egy közös ismerősünk révén találkoztunk egy szilveszteri buliban. Szóval ha nincs ez a közös ismerős, valószínűleg nem találkozunk, hacsak nem a reumatológiai szakrendelésén.

Külön poén, hogy én egyáltalán nem bírom a vért, rendszerint ha meglátom, hogy valaki elvágja az ujját, annyira bepánikolok tőle, hogy a végén engem is el kell látni. Szóval ilyen téren nem sok közös van bennünk, de nagyon jól megvagyunk. Szerintem egy kapcsolatban a kémia meg a kompromisszumkészség többet számít, minthogy kinek mi a foglalkozása.

2021. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az urológián egy orvosnak sem orvos a felesége, eü dolgozó is csak egyiküké (műtősnő).
2021. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!