Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjek el a családta...

Hogyan köszönjek el a családtagjaimtól/barátaimtól/számomra fontos emberektől mielőtt elalszom?

Figyelt kérdés

Elég béna kérdésnek hangzik, de a szimpla jóéjt/jóéjszakát/aludj jól/álmodj szépeket már kicsit unom😅

Nem tudtok valami frappáns elalvás előtti elköszönést?



2021. jan. 25. 10:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Már nem élek a szüleimmel évek óta a párommal élek, de apámmal van egy szokásunk amit megtartottunk

Szóval a mai napig ha otthon alszok azt mondjuk egymásnak :

Álmodj vérbirkákkal :D

24/N

2021. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én öreg vagyok, szóval amit leginkább unok, az az újdonság, főleg, ha erőltetett.

Ha volt valami elköszönés, nekem megteszi a jó éjt! is, valszeg, mert szeretettel mondom.


De hát kívánja szép, vizihullás álmokat!

Az nagyon új lesz.


Holnap kipróbálom a 16 éves lányommal, szerintem röhögni fog, de majd megírom.



Darált felhőt, taknyos palacsintát, fecske farkú teknőst, pokoli kínokat ( hogy örülj, ha felébredsz.


Jó sötétséget, elsímuló izmokat, egyszerre az összes színt, békés retina pihentetést


Na, jó éjt, épp ideje!

2021. jan. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22: hogy lehetsz öreg ha 16 éves a lányod? Az öreg nőknél 67-72 év, férfiaknál 65-70.
2021. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mamámtól tanultam: Szép álmokat, rózsás csókokat, tulipántos rugdalózásokat, jó csípős bolhákat!
2021. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22 csak nem mentős vagy?
2021. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!