Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év korkülönbség családalapí...

20 év korkülönbség családalapításra, sok vagy nem Milyen bajok lehetnek belőle?

Figyelt kérdés
20 (anya) és 40 (apa) évesen házasság, 26 és 46 évesen első baba, 36 és 56 évesen második. Sok vagy nem? Milyen bajok lehetnek belőle?

2021. febr. 2. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
#9 Megírnád légyszi, nagyjából mikor születtetek? Nálunk hasonló kapcsolat van kialakulóban, 1980-1990
2021. febr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Az én férjem is majdnem ennyivel idősebb, eszembe sem jutott gyereket vállalni vele.
2021. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
11-es, akkor ti még fiatalok vagytok :-) Mi 1959-1971. Én a kapcsolatunk alatt sosem éreztem a korkülönbséget köztünk, egészen addig, amíg a férjem be nem töltötte az 55. évét. Ahogy kezdett közeledni a 60-hoz. Hiába tartja jól magát, és letagadhat min. 10 évet külsőleg, de fejben elkezdett öregedni, (nyugdíjasodni :-))miközben én még fejben fiatal maradtam, és elkezdtek másak lenni az igényeink, és a prioritások.
2021. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az mi gyerekünk akkor született, amikor apukája 46 éves volt. (Én 30.)


Amikor apa tologatta babakocsiban, rákérdeztek: -Unoka?


Óvodás volt a fiam, amikor csak úgy megjegyezte: -Apa már olyan öreg.


Amikor nagyobb lett, 9-10 éves, akkor fociztak az apjával, és az apja rövid időn belül abbahagyta, mert "fáj a lábam" "elfáradtam" "nem való ez már nekem" stb.


Volt, hogy nem volt türelme a gyerekhez, mert éppen csendet akart.


A szalagavatóján már 65 éves volt apuka.


Szóval, ezt is kalkuláld bele.


Ettől eltekintve nem beszéllek le, mert minden férfi más és más. Lehet, nálatok jó lesz.

2021. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha igaz lenne ahogy leirod hogy valoban akar gyereket egy idoben a no es ferfi is, akkor nagy gond nincs.

Bajok ugynais a nagy korkulonbseggel epp az szokott lenni,hogy az idosebb ferfi vagy akar az elejen es a no meg nem aztan a no idosodik es szeretne de a ferfi esetleg mar nem. Vegul gyermektelenek maradnak. Vagy emiatt szakitanak, valnak. (Masodik gyereknel ugyanez l3jatszoehat).


Egyeb hatranyok: korai idoskori betegsegek, fizikalisan apuka nem.bir mar annyira aktivan babazni/kisgyerekezni, rossz esetben hamar arvan maradnak a gyerekek, nyugdijazzak es a nyugeij keves a meg eppen tanulo gyerekekhez vagy azok eletkezdesi tamogatasahoz. Ugyanakkor a korai oreged3s e shalal egyben elony is: orokseg a gyerekekre szall (minimum a kozos lakas/haz fele)

2021. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen normális korkülönbség. Sok boldogságot.
2021. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25%
Azért hátrány, mert nem egyszerre klimaxolnak. Bár a férfiak 10 évvel később lesznek impotensek mint ahogy a nők a menopauzába lépnek, de akkor is. Ha meg a nő idősebb akkor pláne. Egy 60 meg egy 100 éves össze jön az megint más. Egyrészt %-os arányban is, nem egészen dupla annyi, másrészt nem lehet gyerekük.
2021. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Göcs László válasza:
73%
Saját tapasztalat,hogy sok a 21 év kor különbség. Más a gondolkodási mód egyszer csak kap egy képet és vége. Többet nem megyek bele ilyenbe. Annyit tudok mondani,hogy ésszel és jól át gondolva mert nem egy kifli ha nem jó akkor holnap máshol veszek. Én személy szerint nagyon megbántam szépen indult.
2021. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!