Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha az oldalra...

Mit szólnátok, ha az oldalra való regisztráció feltétele egy IQ teszt, és pár másik teszt lenne?

Figyelt kérdés
Szerintem nem volna gond, ha nem engednének beregisztrálni minden idiótát, vagy esetleg a válaszai mellett kint lenne az eredménye...
2010. aug. 16. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Egy okos ember jó eredményekkel is adhatna idióta válaszokat, és tehetne fel kamu kérdéseket.
2010. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem akkor nem írna ide senki :D
2010. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
nem feltétlen tartom jó dolognak az IQ tesztet, sokszor sajnos inkább EQ kéne az itt válaszolóknak, mint IQ és esetleg egy alacsonyabb inteligenciájú embernek nagyobb tapasztalata lehet adott kérdésből, én is kaptam már jó választ 50-60 %-os embertől és 90-estől nagyon bugyutát
2010. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Tőlem, úgyis átmennék! :D
2010. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem sok értelme lenne, a magas IQ-jú emberek is éppúgy adhatnak hülye válaszokat, ráadásul az intelligencia nem függ össze a tudással.


Ráadásul ha csak okos emberek lennének itt,akkor akik butábbak,hol kérdeznének? úgy értem itt esetleg tanulhatnak valamit, kaphatnak jó tanácsot

2010. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem tuti negatív.
2010. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Korhatár is jó volna.14 évesek szexuális tanácsadást és eszmecserét tartanak....
2010. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Nézd,szerintem egy ember intelligencia hányadosa nem függ össze az értelmi színvonalával.(tisztelet a kivételnek)

Lehet,valaki az intelligencia teszteket kitűnőre megcsinálja,de a józan paraszti eszét már nem tudja használni.

Itt az oldalon pedíg 95%-ban inkább olyanok válaszát részesítjük előnyben,akik saját tapasztalatból írnak,adnak tanácsokat,nem pedíg jelesre megcsinált Iq tesztjeikkel "villognak".


(egy átlagos intelligenciájú anyuka)

2010. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, alapvetően jó volna. Mostanában sokat forgok valóban magas iq-jú emberek között és nem igaz, hogy nincs józan paraszti eszük. Sőt pont hogy sokkal hamarabb fel tudják mérni a lehetőségeket és nagyobb eséllyel hoznak jó döntéseket (=adnak jó tanácsot). Szerintem nem kellene kitiltani azt, akinek nem magas, csak meg kellene jeleníteni az adatait. Korral ugyanez. Sőt a pontozásnál. Számos esetben teljesen jó válaszokat pontoznak le, ami nem csak idegesítő, de egy a témában járatlanabb számára megtévesztő információt közvetít.
2010. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!