Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájnyálka dns tesztet csinált...

Szájnyálka dns tesztet csináltattam.15 dns szakaszt vizsgáltak, abbol viszont öt dns szakasz megegyezett (és 10 nem) a gyerekével. A teszt kizárta, hogy én lennék az apa. ( 0, 01%) Az az öt szakasz vajon véletlenül jöhetett ki? kicsit aggaszt a dolog

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 00:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Tekintve, hogy az emberi örökítőanyagot összesen 4 darab nukleinsav hordozza (Adenin, Citozin, Guanin és Timin), az az 5 szakasz nem véletlenül jött ki, mert vannak minden emberben azonos szakaszok. Ez tesz minket emberré. Gondolom apasági tesztet csináltattál (csak elfelejtetted konkrétan le is írni - csak utaltál rá). Ha 0,01% jött ki eredményként, jobb ha elfogadod, hogy nem Te vagy az apa. A világon minden bíróság elfogadja.
2008. dec. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Ez nulla egész egy század! Az azt jelenti, hogy egy a 10000-hez, hogy te lennél. Én viszont ajánlok egy más megközelítést:


Beszéltük a leendő feleségemmel, hogy lehet, hogy nem lehet gyerekünk, és akkor miért nem kell elkeseredni. Ez ma már nem olyan dolog, mint a háború előtt volt ez a fattyú-dolog. Neveld fel!!!! Legyél te az APJA, és a gyerek, úgy fog szeretni, mint a saját vér szerinti apját. Ennyi.

2008. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
szegeny pasi.csak rosszat kapott itt és most tuti elvan keseredve.én nem lennék a helyedben..hiszen az a %-ét amit irtäl valoban elég kevés,märmintevés az esélye hogy nem te vagy az apa a kicsinek.én azt mondom,ne veszekedj a barätnöddel,feleségeddel,hanem menjetek el egy apasägira ami 100%ban kimutatja hogy te vagy e az apa.vagy menjetek be korhäzba és järjatok utäna,melyik az a vizsgälat ami 100%-ra kimutatja.és ha neadj isten nem te vagy az apa..räérsz akkor veszekedni a päroddal..jelenleg ne tedd,hiszen lelkileg teheted tönkre azzzal hogy megvädolod ilyen komoly kRédéssel,és lehet hogy tényleg te vagy az apa!!!
2008. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Ezt én írtam:

"Ez nulla egész egy század! Az azt jelenti, hogy egy a 10000-hez, hogy te lennél."


Kedvesek, azok közül, akik lepontozták a hozzászólásomat, illetve az, aki utána odaírja, hogy menjenek el "apaságira"....

Tisztelettel jelzem, ez a fent említett nyálvétel (a nyálkahártyáról származó hámsejtek) az "apasági"... A GenoID nevű cég készíti talán egyedül az országban, és igen drága vizsgálat. Vagy mit gondoltál drága, a valódi apasági az mikor kiverik a kőre, és megvárják míg kikel?


És miért pontozták le a mondandómat? Mert felkínáltam egy olyan más gondolkodásmódot, mely talán mindenkinek (az apának, és a kis csöppségnek is) hasznos, csak a te véleményeddel nem azonos??? Furcsa.


Egy apuci.

2008. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

én irtam hogy menjen el apasägira.

én azt hittem lehet van többFéle vizsgälat is erre,ezéRt irtam,és gondoltam hätha van rä egy mäsfajta vizsgälat amiböl mégjobban megbizonyosodhat hogy ö e az apa.

2008. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
ja és én nem pontoztam le senkit.sosem pontozok az oldalon.
2008. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

most mondja már meg valaki mi ez a pontozási dolog?mint a gyerekeknél! kit érdekel az, hogy ki mennyi pontot kap vagy nem kap?nem vagyunk az iskolában.mindenki megmondhatja a saját véleményét.én néha vicces vagy kicsit pimaszabb válaszokat is írok azzal a céllal, hogy egy kicsit feldobjam a vitát, vagy hogy visszaírjon a kérdezo, mert néha az az érzésem, hogy csak felteszik a kérdést és kész!

megmondanád kedves kérdezo, hogy miért aggaszt és miért csináltattad a tesztet.mert ha már nevelted azt a gyereket és már megszeretted akkor szeretheted továbbra is az eredményrol fuggetlenul.ha pedig még nem nevelted, még nem kotodsz hozzá, akkor egyszeruen fogadd el, hogy nem te vagy az apa és lesz majd sajátod.

sajnos nagyon sokan a pozitív eredményt is letagadják és élnek nyugodtan./mint pl.az én bátyám/ akkor te miért aggódsz?

2008. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elöször is mindenkinek köszönöm a segitséget. A hölgy és a gyereke ("állitolagos gyerekem") külön élnek. Sajnos születtési dátum szerint lehetséges az hogy mégis tölem lehet a gyerek,ezért nem vetettem el a dolgott. Ö jelentkezett személyesen, 2 és fél év után. Kissé nehezen, de beleegyezett a dns vizsgálatban. Ha enyyém lett volna természetesen ugy vállalom. De igy nem. kb. ennyitt diohéjban. Ja és megfüszerezve a dolgott már más a nevére vette kezdetektöl a gyereket, de az illetö sz...k a picire. Mégegyszer Közsönöm Nektek!!
2008. dec. 15. 11:01
 9/19 A kérdező kommentje:
Javitás: A hölgy és az ö gyereke tölem külön élnek
2008. dec. 15. 11:03
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem egészen értem, mert a dns felét a gyerek az anyától kapja, tehát az a 10 nem egyező bázispár lehet anyai is. Na de ha 0,01%-ot mondtak, akkor nem te vagy az apa. Ők értenek ehhez, ne aggódj :-)
2008. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!