Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban férfiaktól kérdeznè...

Elsősorban férfiaktól kérdeznèm,hogy miért csinálja azt a párom,hogy ha elmegy itthonról napokra(vadászni jár 2-3nap után jön haza,tudom kikkel van stb tehát nem vagyok féltékeny.)én viszont itthon a babával,és eltelik úgy egy nap hogy nem keres?

Figyelt kérdés

Ennek mi lehet az oka? Elmondása szerint szeret.

Járunk párterapeutához,és ott is elmondta,hogy szeret. De én pl nem tudnám elképzelni fordított esetben,hogy nem hívnám fel napi 2x,hogy mi van velük a gyerkőccel stb. Nekem ez nagyon rosszul esik. A férfiaknál ez máshogy működik? Vagy nála? Köszönöm aki válaszol.


2021. febr. 16. 16:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

Én együtt élek a párommal, de így is felhív 1-2x, hogy mi a helyzet itthon (nekem sajnos nincs munkám jelenleg).

Utolsó, már bocs, de te egy igazi tirpák vagy. Kikapcsolod a telefonod? És ha valami komoly gáz van? Az nem számít? Te magadon kívül senkit nem szeretsz.

2021. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
A párod egyszer már belebukott a családalapításba, te mégis azt hitted, veled megváltja a világot. Sajnálom, de ha többször napokra megfeledkezik rólatok, akkor neki nincs szüksége rátok. Párterápia, a kérdéseid... ezekből arra tippelek, hogy ha otthon van, akkor sem feszül meg a gyereknevelésben. Egy normális apa gondol a gyerekére és a piálós hétvégén is ad életjelt magáról. A férjem évente járt bringa túrákra a haverokkal, nap közben mentek, este boroztak a szálláson. Pia előtt mindig írt, utána nem kerestem, reggel (inkább délelőtt) egy rövid üzenet jött arról, milyen állapotban van. Többet nem is vártam. Az első gyerek születése után többször is megkérdezte, elmenjen-e, megoldom-e egyedül. Én elküldtem, jól érezte magát, kaptam képeket és túléltük. De eltűnni 3 napra... azt nem csinálta volna.
2021. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
12%

2 in 1:

Igen, kikapcsolom, hisz úgy rendelkeztem, hogy a hét vége az enyém, és ebben senki se zavarhat meg. Nem sok ilyen hétvége van, havonta egy, annyit meg kibírnak.


Kérdező: én az anyagi feltételeket teremtem meg, az bőven elég.

2021. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,teljesen azonos a felfogasotok az én emberemèvel mert ő is ezzel jön,hogy megteremti az anyagiakat. Én ezt elfogadom el de pl a gyereket a nő nem csak magának szüli.
2021. febr. 16. 22:22
 15/30 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ilyen partnerrel sajnos csak magadnak szültél. Később valószínűleg a gyerektartást nem tagadja meg, de látogatni nem fogja a gyerekét.
2021. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!

Nehogy azt hidd, hogy csak ilyen "alibi-férj" gyökerek léteznek.

Én is mindent megteremtettem a családi ház, nyaraló, autók stb...

De ez nálam alap és ettől függetlenül naponta többször is felhívjuk egymást a párommal és még véletlenül sem megyünk el egymás nélkül sehová.

Nálunk nincsenek csajos v. fiús -külön utas- hétvégék és lerészegedés sincsen.

Amikor kis szabadidőnk van, járjuk a világot. Évente többször is.

6 éve vagyunk együtt úgy, hogy se veszekedés se egy hangos szó nem volt még köztünk és gyaníthatóan nem is lesz.

Ugyanis mi szeretjük egymást, örülünk egymásnak és szeretjük egymás társaságát.

Kézen fogva sétálunk. (Sőt így is alszunk.)

...és virágot vagy más apróságot is kap hetente, kéthetente a párom, nem kell semmiféle esemény hozzá.

Szóval kérlek, hogy ne általánosítsad és ne vedd egy kaptafára a férfiakat.

49/f

2021. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam,csak kiváncsi voltam arra,hogy van e más is hasonló cipőben. Én örülök,hogy Ti így vagytok hiszen ez lenne a normális,így van értelme az életnek ...és mi is így voltunk a gyerek születése előtt,együtt jöttünk mentünk. Csak nagy a kontraszt számomra és kiváncsi voltam más is él-e így!
2021. febr. 17. 08:26
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy milyen. Láttad, mi van "mögötte". Ismerted az életét. És ezt az életű embert akartad magadnak. Megkaptad.
2021. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem egészen így volt,de a végkifejlet ez lett igen.
2021. febr. 17. 11:40
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért ment tönkre az előző családja, mert azt a kölyköt sem akarta, és a felesége besokkalt és elhagyta. Vagy ő hagyta el őket.


Tudtad, hogy nem "családapa-típus", erre szülsz neki. Ehhez nem lehet mit hozzáfűzni.

2021. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!