Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban férfiaktól kérdeznè...

Elsősorban férfiaktól kérdeznèm,hogy miért csinálja azt a párom,hogy ha elmegy itthonról napokra(vadászni jár 2-3nap után jön haza,tudom kikkel van stb tehát nem vagyok féltékeny.)én viszont itthon a babával,és eltelik úgy egy nap hogy nem keres?

Figyelt kérdés

Ennek mi lehet az oka? Elmondása szerint szeret.

Járunk párterapeutához,és ott is elmondta,hogy szeret. De én pl nem tudnám elképzelni fordított esetben,hogy nem hívnám fel napi 2x,hogy mi van velük a gyerkőccel stb. Nekem ez nagyon rosszul esik. A férfiaknál ez máshogy működik? Vagy nála? Köszönöm aki válaszol.


2021. febr. 16. 16:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Járunk párterapeutához - magyarul megint egy eleve szr kapcsolatba sikerült be a gyerek. Ügyes.


A pasid gondolom nem akarta azt a gyereket, vagy miután megszületett, döbbent rá, hogy nyűg és fárasztó. Pech, hamarosan egyedülálló anya leszel, azt borítékolom.

Már így is leszar titeket, mikor elszabadul.

2021. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
A párod nem akar apuka lenni, és ennek fejébe még jó magosról sz@rik is rátok. "Járunk párterapeutához,és ott is elmondta,hogy szeret." - mondani bármit lehet. A tettek bizonyítanák ezt, de így csak az ellenkezőjét bizonyítják.
2021. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Páromnak eszébe nem jutna napokra eltűnni. Ha el is megy, tudom kikkel, hova és keres. De érdemes volt ide gyereket szülni
2021. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Tervezett volt a baba,és van neki az előző házasságból egy nevelt és egy verszerinti gyereke is. Ezért se értem,ha már egy családja tönkre ment ezt is miért kell tönkre tennie.
2021. febr. 16. 17:13
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Ez a "férfi" alig várja hogy elszabaduljon tőletek sajnos. Nem vagytok neki fontosak! De mit is vártál egy ilyen elő életű apától?
2021. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Sajnos naiv voltam és azt hittem tanult abból,hogy az előző családja tönkre ment ugyanezek miatt.. velem addig élt rendes életet míg teherbe nem estem. Aztán jött az ital újra..és a csavargas.
2021. febr. 16. 20:21
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarlak elkeseríteni, de a leírásod alapján ezek a több napra elmegy vadászni című történetek gyanúsak. A környékünkre is járnak olyan 2-3 fős társaságok, akik leginkább a k.rvázás miatt érkeznek (a vadászat csak töredéke a hétvégének), otthon meg várja őket a szerető család.
2021. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Igen,hallottam már ilyeneket is. Igazából fogalmam sincs már mit is csinál valójában. Nem bízom benne és ez, hogy nem

Érdekli velünk mi van nagyon elkeserítő. Pláne az,hogy erre szültem neki,azaz magamnak mert én foglalkozom a babával kizárólag.

2021. febr. 16. 20:53
 9/30 anonim ***** válasza:
24%

Én se keresem a páromat, ha "vadászni" megyek -azaz a saját hobbimnak élek.

Ebben a hobbiban van sok lóerő, dízelmotor, gázolaj, több tonna... stb.

Ha összeülünk a srácokkal "fapfappolni", akkor megy a sztorizás, megy a sör, elmegy az idő.

Ha mélyebben szakmázunk, akkor csupa olaj mindenki, tehát olajos kézzel biztos nem nyúlok a telefonhoz. És konkrétan lesz*rom ha bárki is keres, sőt ki is kapcsolom.

Nem azért megyek lazulós, olajszagú hétvégére a barátokkal, hogy 46 percenként "édestündibündizzek" a Zasszonnyal, hanem vagy aljasul berúgni, vagy pedig 100-150 liter gázolajat elfüstölni.

Tudod: Élni és élni hagyni.

Engem se érdekelt, ha a Zasszony baba-mama klubba ment szombat délelőttönként a csimotával. Legalább ki tudtam aludni magam.

2021. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Persze én nem is a 46 percenkénti hívást várom. :)

Ők is isznak aztán mindig félek,hogy baj történik. De jó legalább van másik ilyen apuka is. És Te kiveszed a reszed a hét többi napján a gyereknevelesbol? Pusztán kiváncsi vagyok.

2021. febr. 16. 21:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!