Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiu vagyok. Anyám egy...

17 éves fiu vagyok. Anyám egy szentfazék. Nem enged sehová. Nem engedi hogy lányokkal barátkozzak mert nem ötös tanulók. Főiskolára se enged majd a virágosban dologzom nála. Barátaim sincsenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 11:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

szökj el.. ez már durva.. n

vagy szard le... nekem anyám nem mondja meg kivel barátkozom és kivel sem.. én leszarom a fejét. ha beleszól.. tedd te is ezt.. 16/f

2010. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem enged fősulira? és mégis hogy akadályozza meg? betöltöd a 18-at anyud nem kell megkérdezned, alá se kell írnia semmit. Csináld amihez kedved van, nem dolgozhatsz életed végéig a virágkötőben. Jelentkezz fősulira. Ott majd különleszel tőle, és végre élheted az életed. Persze előbb probáld vele megbezsélni a dolgot, mond meg neki h ez az álmod és szeretnél élni, de ha nem hagyja ne törődj vele. Még egy szülőnek sincsj oga visszatartani az élettől a gyerekét.
2010. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
80%
Anyád 1 Barom
2010. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
de ő azt akarja rendes legyek de tulságosan. ey barátom sincs.sosem volt barátnőm.még első csók se meg semmi.Főiskolára úgy enged ha felköltözik velem az albérletbe.
2010. aug. 17. 11:17
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

akkor menj koliba, oda nem tud beköltözni :D

amúgy részvétem.

2010. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
mondom szard le.. persze főiskolára felköltözik veled ugasd le a g*cibe.. hagyja már h legyen egy kis magánéleted
2010. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
hagyj a szobádban playboy-t meg ilyeneket, hogy kapcsoljon, nem vagy már kis pisás gyerek. Ha hőbörög, mond meg, hogy örüljön annak, hogy egészséges érdeklődésű fia van, te sem kérdezgeted, hogy miért ilyen frusztrált, bár lehet sejteni... Te fogod kiválasztani a párodat és nem ő, ezzel a viselkedéssel pont az ellenkezőjét éri el, el fog üldözni maga mellől. Nehogy már az ízlésedet is ő határozza meg, nem egy programozható robot vagy, hanem egy ember saját egyéniséggel. Mond meg, hogy neked belevaló, jó fej csajok kellenek, nem ilyen általa elképzelt aggszűz kockafejek. Hátha magára ismer...
2010. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Először is a többi hozzászólónak: más anyját nem illik szidni (csak ha nagyon rossz anya, de ebben az esetben itt még nem tart a dolog).

A szülők már csak ilyenek, van ahol állandóan ordítanak, van akit egyetemre hajszolnak és van ilyen is, mint a te esetedben... Nem tudom, mi lehet az oka, de talán anyukád nagyon-nagyon rossz tapasztalatokat szerezhetett fiatalon. Betöltöd a 18-at, és ha lesz rá lehetőséged, akkor elköltözöl. Győzd meg róla, hogy bízzon meg jobban benned.

2010. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Én szívesen dolgoznék a virágosban,tök jó lenne,
2010. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy korkülönbség van köztem és az öcsém közt , de dettó így viselkedett vele anyukám is, mivel én már nem élek velük így csak Ő maradt akin uralkodhat !

Nos ő megoldotta, mert nem engedte sehova....nem baj, nem is ment, viszont a lányok igen, anymám meg csak kapkodta reggelenként a fejét, hogy hol szőke, hol barna, hol rövid , hol hosszú hajú jött ki a szobájából......:D belátta, ennek semmi értelme, inkább legyen egy rendes lány mellette és kész ennyi !

Csináld ezt, ha oda megy egy lány, én nem gondolom, hogy elzavarja......!!!

2010. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!