Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak össze egy...

Hogyan barátkozzak össze egy 8 éves kisfiúval? A páromnak a kisfia, és most fogok találkozni vele először. Én lány vagyok.

Figyelt kérdés
Egy kis édességet már vettem neki,de azon kívül nem tudom hogyan "kezdeményezzek" nála.Köszi a válaszokat előre is.
2011. jún. 18. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Viszel neki valamit (ez megvan) többi jön magától.

Nem kell hogy fél percen belül a legjobb barátja légy, elég ha annyit elérsz hogy bizik benned és egy kisgyerek alapból bizik - ha ellene nem tesznek - szóval nem olyan nagy dolog.

2011. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha NEM kezdeményezel, hanem hagyod, hogy a gyerek közeledjen hozzád! Amikor találkoztik, akkor mondd meg a neved - mármint ahogy szeretnéd, hogy szólitson, megkérdezheted, hogy ö hogy szeretné, ha szólitanád, és utána inkább békénhagyod. Igy a saját igénye szerint fog közeledni, te csak lásd el háziasszonyi teendöket: kaja, ital, stb. Azt megkérdezheted, hogy melyik ételt szereti, és azt fözöd. De a gyerekeknek idö kell, mire egy új ismeretséghez hozzászoknak, és ha valaki ezt erölteti, gyorsitani akarja, akkor csak elriasztja magától.


Sok sikert!

2011. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem tényleg így lesz.Annyit tudok róla,hogy eléggé félénk kisgyerek.De közben eszembe jutott,hogy ha holnap jó idő lesz,akkor elvisszük strandra,ha akarja persze.
2011. jún. 18. 13:01
 4/5 A kérdező kommentje:
A 2.válaszolónak:valamit azért akkor is kell csinálnom,mert ő nem hiszem,hogy fog kezdeményezni,nem ülhetek csak ott mellette,mint egy szobor,érted mire gondolok?De azért köszönöm.
2011. jún. 18. 13:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,szerencsére jól ment minden,kicsit még visszahúzódó,de nem lesz gond.Örült az édességnek is,még puszit is kaptam!:)
2011. jún. 21. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!