Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál a 3 éves gyerekednek...

Adnál a 3 éves gyerekednek energiaitalt?

Figyelt kérdés

Most én vagyok az irigy dög, mert a 3 éves rokonlánynak nem adtam oda az energiaitalom felét (0,5l).

Nekem sem kéne innom, de sör helyett ezt vették meg, rajtam kivül senki nem issza.

16L


2010. aug. 17. 15:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
nem adnék. Egy ilyen kis gyereknek egyáltalán nem való (bár felnőttnek se egészséges..szóval) De egyértelműen NEM adnék.igyon teát vagy gyümölcslevet stb.
2010. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
90%
LoL ha odaadtad volna szerencsétlen gyerek ott kapott volna szívrohamot....
2010. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Most a rokonok rólam beszélnek (ezért is jöttem inkább el), mert milyen irigy vagyok.

Nem vagyok irigy, de az energiaital nem a 3 éveseknek való.

2010. aug. 17. 15:43
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
A 13 évesemnek sem engedem.
2010. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2010. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy vegyenek akkor már inkább neki egy kávét, mert az legalább természetes módon készül... lol háromévesnek legközelebb a cigit dugják a szájába???
2010. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Az energia ital azért nem épp az egészséges dolgok közé tartozik. De figyelj, ha iszol kávét, kínáld meg vele a szülei előtt :) Biztos lefordulnának a székről... Vagy kérdezd meg a szüleit, hogy és kávéval miért nem itatják? Nem különbözik nagyon sokban..

Jól tetted, hogy nem adtál belőle neki!

2010. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy adnék. Majdnem ennyi idős a fiam amúgy, én szoktam energia italt inni elég gyakran, és volt, hogy kért belőle, de mondtam hogy neki nem való. És azóta szépen mondja is, hogy "ez csak felnőtteknek való". Egy 3 évesnek nagyon nem való tényleg, a rokonaidnak maraha sok eszük lehet, ha még ezek után te vagy a rossz.
2010. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Oltsd le a rokonokat jóigényessen, nehogy már te legyél a hunyó. Jól döntöttél, büszke lehetsz magadra, hogy 16 évesen több eszed van mint a "felnőtteknek". Én még egy 10 évesnek se adnék energiaitalt. Különben a sör egészségesebb, mondd meg nekik hogy 16 évesen fél liter sörtől sem lesz már bajod :)

Szerintem bőven megér egy családi "haragszomrád"-ot, hogy helyrerakd őket.

2010. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan mondom nem hiszem el! Most nem akarok senkit sem megbántani kérdező téged sem, de 16 éves létedre már látszik most, hogy több eszed van, mint a rokonaidnak együttvéve!

Teljesen igazad volt, hogy nem adtál neki energiaitalt, nem három évesnek való, rosszabb mint a kávé.

A rokonaidnak meg nyugodtan mond el, hogy mi is az energiaital, és ha még így sem esik le nekik, akkor no comment.

Teljesen igazad volt.

2010. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!