Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valamelyik szülőd és...

Ha valamelyik szülőd és leendő párod születésnapi rendezvénye egy időben, de két külön helyen van és nehezen megoldható, hogy ott legyél mindkettőn, akkor te melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés, nem konkrét. Érdekel, ki hogyan döntene e nehéz helyzetben. Tegyük fel, hogy az egyik Szegeden van, a másik Győrben, de ugyanazon időben. A párod még hivatalosan nem a házastársad, de tervezitek, tehát elmélyült a kapcsolat.
2021. márc. 4. 19:21
A kérdező szavazást indított:
Apáéra/anyáéra, mert ők mindig a szülők maradnak, míg a párod változhat is
A párodéra, mert őt választottad, őt szereted igazán
Mindenképpen megpróbálnék valahogy mindkettőn ott lenni
80 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Szülő, de nem kötelességtudat, szeretem őket. Nem próbálnám meg mindkettőt, introvertáltként sok lenne.
2021. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Most leendő pár az mi??semmi.

Leendő hazastars meg tok mas, vele egyutt vagytok regota, csaladotok is, igyaz ilyet ugy oldjatok meg

2021. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A szülőt máskor, pl. legközelebbi hétvégén meglátogatnám. Kamaszként fordítva.
2021. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt lehet tudni előre, ha mondjuk apám március elsején született, a párom meg ötödikén, akkor csak vagyok olyan előrelátó, hogy szólok mindkettőnek, hogy ne egyszerre tartsák, mert mindketten fontosak nekem, és szeretnék ott lenni a szülinapjukon.
2021. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De lehet olyan is, hogy csak az a hétvége jó mindkettőnek. Együtt meg azért nem tartják, mert pl. más a baráti kör, vagy még nem mutattad be a párodat a szülőknek, vagy valami más miatt.
2021. márc. 4. 19:38
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha annyira még nem komoly a kapcsolat, hogy nem mutattam be a szüleimnek akkor a szüleimére mennék
2021. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Ki a leendő párom? A barátom akivel 2 éve kapcsolatban vagyok, vagy a kiszemeltem? Gondolom előbbi, de akkor is, ilyen nincs.


Ha a páromnak fontos vagyok, nem szervez rám és a szüleimre ugyanez vonatkozik.


Viszont, nálunk nem olyan nagy dolog ez a partizás, a szüleim egy ebédet szoktak tartani és ennyi, simán megértenék, hogy megyek a "fiatalokhoz" vagy éppen a párom családjához vendégségbe, mivel őket a napján felköszönthetem.

2021. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha mindenképp muszáj lenne választani, akkor egyértelműen szülő.
2021. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp megosztanám, nem választanék. Igaz, mi 9 éve vagyunk együtt, szóval nem egy friss kapcsolat szemszögéből írok, úgy azért könnyebb lenne. Viszont se a szüleim, se a párom nem szerveznének direkt egymásra.
2021. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha még nem mutattad be őket egymásnak, akkor az még nem olyan komoly. Szóval a szüleim bulijára.
2021. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!