Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leendő anyósom nem hívott meg...

Leendő anyósom nem hívott meg a szülinapi buliba. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk a párommal, 1 éve volt az eljegyzésünk tehàt nem újkeletű a kapcsolat.

Leendő apósom 60. születésnapja lesz és nem hívott meg.

Nem értettem félre a dolgot sehogy mert a jelenlétembe hívta el a pàromat.

Minden rokon unokatestvér stb ott lesz...

Nem bántottam meg semmivel, nem kaptunk össze semmin.

A páromnak mondtam, de ő sem tudja mi lehet az oka. Majd beszél vele.

De nagyon rosszul esik.



2016. jún. 27. 12:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan úgy értette, hogy csak a párod menjen, és te ne gyere?
2016. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, így mondta idézem " kisfiam akkor téged szeretettel várunk".
2016. jún. 27. 12:54
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de hogy lehetett ilyen bénák???

Amikor ezt mondta, hogy kisfiam téged szeretettel várunk, akkor a párodnak kellett volna válaszolni, hogy köszönöm anya, akkor jövÜNK Ildivel (ide helyettesítsd be a neved.)

Ennyi!

Ha a párod nem foglalkozik vele, akkor nem az anyóssal van gond, hanem a pároddal.

2016. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg akkor kellett volna visszakérdezni, hogy csak engem egyedül? Mindenesetre tisztázzátok minél hamarabb.
2016. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Félreértés lesz ez.
2016. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ez a kapcsolat se lesz hosszú életű, ha a párod, aki a vőlegényed, nem reagál azonnal egy ilyenre....
2016. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Jogosan esik rosszul, de mivel 99,99 százalék, hogy téged is elhívott, csak rosszul fogalmazott, kérdezz rá a dologra.
2016. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Te is megkérdezhetted volna, hogy akkor mi van, hátha félreértés. Bár ha kiemelte a párodnak hogy "téged"...

Szeret téged a leendő anyós? Mert ha nem, akkor ez az ok. Ha nincs gond, meg ugye amúgyis az a normális, hogy a jegyes is megy egy nagy szülinapozásra (fura szokás lenne, hogy csak a biológiai vagy törvényes rokonok, ki csinál ilyet?), akkor én azonnal rákérdeztem volna. Mi tartott vissza?

2016. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem nézett közben rád is akkor nem vár szívesen. Nem hiszem hogy rossszul fogalmazott volna.
2016. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Ahhoz, hogy képben legyünk, le kellett volna írnod még az alábbiakat:

Évek óta együtt vagytok, volt már több szülinapja, névnapja leendő apósodnak és anyósodnak is. Akkor hívtak ünnepelni? Ha nem, akkor logikus, hogy most sem. Ha igen, akkor valami történt a legutóbbi ünneplés óta.

A te szülinapodat, névnapodat ők szokták köszönteni?

Én is arra tippelek, hogy valami fatális félreértés lehet, úgyhogy párod mihamarabb tisztázza ezt anyukájával, te meg ne húzd magad addig.

2016. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!