Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereti igazán a párját egy...

Szereti igazán a párját egy olyan nő, aki tudja, hogy már nem jó a kapcsolatuk, és a párja se boldog mellette, de teherbe ejteti magát, akár hazugsággal is, hogy így tartsa meg mégis a pasit?

Figyelt kérdés
Konkrétan tudok is ilyenről. Volt, akinek összejött, de volt, akinek ez se mentette meg a kapcsolatát. Én ha szeretem, és látom, hogy neki nem jó, és már megpróbáltuk, nem így próbálnám megoldani, akármennyire is rossz lenne nekem nélküle.
2008. dec. 3. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

huuuuuu de összetett egy kérdés.

A válaszom: nem, nem szereti az a nő a párját, maximum érdekből tartja ilyen "eszközökkel" maga mellett apárját, mert szeretetből nem, az tuti!

2008. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak a penzet, vagyonat szereti, mas kulonben miert maradna vele (en ismerek egy ilyen csajt).
2008. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Lehet,hogy szereti persze,csak lökött!!Szerelemből is akarhatja magáhozláncolni,nem csak a pénz miatt!!És igen rengeteg ilyen eset előfordult már.Van akinek bejött,van akinek nem.Mindenesetre ez egy csúnya fegyver a nő kezében,és nem tisztességes dolog használni sem magával,sem a pasival szemben,és főleg nem a gyerekkel szemben!!
2008. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Szia.


Konkrétum:A férjem 8,5 éve az akkori feleségével KÖZÖSEN beadta a keresetet,hogy közös megegyezséssel elválnak.2 gyerekük volt,de az asszonynak jeggyűrűből kiingázták,hogy 3 gyereke lesz,ő ezt mindenáron tartani akarta,a párom meg jó partinak számított,de mivel megromlott a kapcsolatuk,úgy döntöttek,hogy beadják.Elmentek a gyerekekkel közösen nyaralni,úgy összemelegedtek,hogy megfogant 1!!! alkalomból a 3.gyerekük,erről a párom már csak 17 hetesen szerzett tudomást,mivel a csaj kövér volt,és nem látszott,hogy terhes.Ekkor kerültem én a képbe,a baba megszületett,és attól függetlenül,hogy már nem szerette a páromat,és ezt ki is jelentette az ex neje,onnantól kezdve elválni nem akart,mondván,hogy a párom egyedül lehet és mehet,de MÁSIK NŐVEL(tehát minden nő ellen kifogása volt) nem.Ráadásul a párom akkor 32,ő 29,én 18 voltam,ez volt 8 éve.Azóta elváltak(mert a bíróság kimondta az asszony akarata ellenére is),mi összeházasodtunk,a volt asszony is férjhez ment,és mióta ő is megtalálta a párját(állítólag az igazit...),azóta szent a béke,a gyerekek imádnak engem is,a mostoha apjukat is.

A válaszom:Nem,nem szereti,azok a nők,akik egy férfit így akarnak megfogni,nagyon buták,mivel ha valaki igazán SZERET,az ÖNZETLENÜL szeret,az önzetlen szeretet pedig abban nyilvánul meg,hogy elfogadjuk a párunkat,és ELENGEDJÜK a párunkat,ha el akar menni,meg lehet próbálni visszahódítani,de nem gyerekkel,hanem a női furfanggal,ha azzal sem megy,akkor tényleg hagyni kell elmenni....

Azt is tudom,hogy most ezért a válaszomért le leszek pontozva,pont azok által akik ilyen ostoba módon akarnak férfit megtartani,de állok elébe és várom a mínusz pontocskákat....Lizy

2008. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

elnezest, ha lepontoztok, de az ilyenről borzasztó rossz véleményem van!


nem két ember életét teszi tönkre vele, hanem háromét, ráadásul a harmadik teljesen magatehetetlen

2008. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én férjem az exével csak a gyerek miatt maradt együtt. Szakítottak de akkor nyögte be a csaj, hogy terhes. Persze újra összejöttek, megtartották a gyereket. Ez volt 5 éve, Azóta szakítottak, mert a párom rájött, hogy egy rossz kapcsoltatot egy gyerek sem tarthat össze. Csak sajnos vannak buta és szánalmas nők, akik mindenre képesek egy pasiért meg a pénzért.
2008. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!