Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet szembesíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szembesíteni a hazugsággal valakit?

Figyelt kérdés
Nem is igazán jó a kérdés,inkább úgy lenne helyes,hogy hogy lehet a nyulat kiugrasztani a bokorból? Hazudik mint a vízfolyás. Kikapcsolja a telefont és azt mondja lemerült. Nem ír vissza msn-en pedig tudom,hogy ott van és azt mondja áramszünet volt vagy nincs net. Per pill egy csajjal van de azt fogja mondani,hogy tovább dolgozott vagy összefutott a haverjával. Tudom,hogy nem mond igazat de ha jelzem neki akkor még neki áll feljebb ,hogy gyanúsítgatok.
2011. jún. 16. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
És ő ki is.....???
2011. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 WhiteLabel ***** válasza:
84%
rugd ki a p*csába, nem érdemes ilyen emberekkel szóba állni sem.
2011. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha ennyire biztos vagy benne akkor Hagyd ott a fenébe nemár még te bizonyitgassál .



Kezd új életet

2011. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
egyet értek az előttem szólókkal.
2011. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak akkor menne az otthagyás ha szembesíteném a mocskos dolgaival........máskülönben nem nyugszik meg a lelkem.
2011. jún. 16. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Dugj az orra alá valami bizonyítékot.
2011. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mindent kimagyaráz sajnos és hülyének néz,nincs kézzel fogható bizonyítékom:(
2011. jún. 16. 23:53
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Lépj le szó nélkül. Minek akarsz te magyarázatot? Úgysincs benne annyi gerinc, hogy megmondja,hogy már ezerszer megcsalt és állandóan hazudott. Térj már észhez. Pakolj és szó nélkül lépj le,többet eszedbe ne jusson keresni.
2011. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szerencsére nem élünk együtt......de azért ez nem ilyen egyszerű.Tény hogy hagynom kéne a francba de egyszerűen nem megy. Az orra alá akarom dörgölni,hogy mekkora mocsok.
2011. jún. 17. 00:26
 10/10 B.angel ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet! Nagyon is. Szinte szóról szóra. Hazudozik állandóan az én pasim is, csak én ... nem tudom, valahogy mindig rájövök és addig ordítozok vele és kérem számon, amíg sírva bevallja, hogy mit tett. Nem vicc! Mindig azt mondja, szeret, de fél a reakciómtól. Tudom, hogy hülyeség, hogy még vele vagyok. Nemrég órákon keresztül magyaráztam neki, hogy egy utolsó esélyt kap, nem többet! Engem nem fog mégegyszer átveeni egy ilyen srác. Szeretem és nem bírok tőle elszakadni, mert ha megtenném a szívem szakadna ketté. Beszélj vele! Adj neki ultimátumot. Vagy add ki az útját! Más megoldás nincs, ne várd meg a bizonyítékokat...Sok sikert hozzá és erőt! (:
2011. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!