Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a húga...

Mit tegyek, hogy a húga megkedveljen?

Figyelt kérdés

Van egy párom, és van neki egy 16 éves húga. Nekik kettőjüknek nagyon jó a viszonyuk, viszont engem valamiért utál, amióta megismert. Próbáltam beszélgetni vele, de nem igazán akart. Barátom azt mondta, ne foglalkozzak vele, mindenkivel ilyen, majd idővel megenyhül. De már lassan fél éve ismer, és nem változott semmi. A szüleivel jóban vagyok, nem gondolnám magamat olyan elviselhetetlennek nőszemélynek. Mit tehetnék, hogy megkedveltessem magam vele?

L/25


2021. márc. 12. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha tényleg mindenkivel ilyen, akkor ez szerintem valami “mindenki is ellenem van, de én majd jól megmutatom” kamaszhiszti.

Ne foglalkozz vele, viselkedj úgy, ahogy eddig.

2021. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Semmit. Azért, mert valaki nem jópofizik veled, még nem jelenti azt, hogy utál.


Rólam is azt hiszik, sokan, hogy nem kedvelem őket, holott egy fenéket, csak épp elvagyok magamban és nem érzem szükségét feleslegesen fecserészni random emberekkel, akik a párom barátai, vagy kollégák.

2021. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
Én sem kedveltem a bátyám csaját mert úgy éreztem hogy “elveszi” tőlem a tesómat de azóta már beláttam hogy ez hülyeség és jó barátnők lettünk. 17/l ő 21l
2021. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!