Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a húga...

Mit tegyek, hogy a húga megkedveljen?

Figyelt kérdés

Van egy párom, és van neki egy 16 éves húga. Nekik kettőjüknek nagyon jó a viszonyuk, viszont engem valamiért utál, amióta megismert. Próbáltam beszélgetni vele, de nem igazán akart. Barátom azt mondta, ne foglalkozzak vele, mindenkivel ilyen, majd idővel megenyhül. De már lassan fél éve ismer, és nem változott semmi. A szüleivel jóban vagyok, nem gondolnám magamat olyan elviselhetetlennek nőszemélynek. Mit tehetnék, hogy megkedveltessem magam vele?

L/25


2021. márc. 12. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Semmit!

Ez nem a te problémád, hanem a húgé.

Vagy benő a feje lágya idővel, vagy így marad a helyzet, de a legrosszabb stratégia kegyekért erőlködni.

2021. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Esetleg le ülhetnél vele beszélni hogy semmi hátsó szándékod nincs és nagyon szereted a bátyját. Lehet hogy féltékeny rád amiért a bátyjának már te vagy az első. Vagy megkérdezheted tőle hogy mi az oka hogy nem kedvel téged. Mondanám hogy elmehetnétek moziba is de arra most nincs lehetőség :/ Esetleg menjetek el sétálni és beszélgessetek
2021. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem se csinálj semmit. Ha egy ember nem kedvel bennünket, akkor őt békén kell hagyni, erőszakkal ez nem fog menni.

Legyél vele kedves, ahogyan mindenki mással is, és kész.

2021. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Természetes reakció arra, hogy a bátyja már nem neki szenteli teljesen a figyelmét. Fel fogja dolgozni. :)
2021. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem anno kb 1 évbe telt mire megkedveltem nővérem párját (mostmár férjét).
2021. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Én sem csinálnék semmit a helyedben. Ha valóban nem ártottál neki és ő mégsem tud megbarátkozni a jelenléteddel akkor ez az ő problémája, a lényeg hogy a párod szeret és persze az sem hátrány ha a szülei is.

Ilyen esetben én amúgy azt gondolom hogy inkább a párod kéne hogy az az ember legyen, aki négyszemközt leül a testvérével és megkérdezi tőle, hogy mi oka van ellenségesen viselkedni veled, amikor te nem mondtál/tettél semmi rosszat ellene, illetve neki kéne megkérni őt, hogy ha lehet, akkor próbáljon nyitni feléd, mert te őszintén szeretnél vele jó kapcsolatban lenni, viszont ő ezt lehetetlenné teszi.

2021. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanezt csinálta a párom hasonló korú figyelemhiányos húga.

Már nem rá figyelt mindenki, ezért bezárkózott.

2021. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Semmit
2021. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
a parodnak kellene beszelnie vele, hogy mi az ellensegeskedes oka. ha nem tudja megmagyarazni, valoszinuleg csak kamaszlanyos hobort, hogy a batyja figyelmet ujra visszakapja.
2021. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Én a párod húgát nem értem ha te jól kijossz a testvérével az miért fáj neki

Amúgy én is azt mondom hogy (persze légy vele kedves) de nem neked kell csak felé nyitni

2021. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!