Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kende névről?

Mi a véleményetek a Kende névről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Jaja, fel kell dobni a Szabót:)) Sok sikert majd nektek is a névválasztáshoz:)) Igen, valszínű, h az Irnékből van, most megtetszett az Irnik is:) Igen, tuti, hogy fiú lesz:) Ha lány lett volna akkor Réka lett volna. Bár manapság nagyon sok Réka van, de nekünk nagyon tetszik az a név:)
2010. aug. 19. 13:35
 42/62 anonim ***** válasza:
18%
azért, mert magyar vagy, muszáj ősmagyar nevet adni? amiknek a legtöbbje ronda, főleg azok, amiket utoljára felsoroltál:S miért rondítanád el a gyereked pl egy Tamással, Dániellel, Dáviddal, Mátéval stb-vel?? inkább ezzel az ősmagyar névvel teszed tönkre a gyereked életét. kamaszkorában nagyon fogja utálni, ezt elmondom.
2010. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
54%

13.35:miért utálná?

Én 14 évesen voltam egy honfoglaláskori témára épülő táborba,ott mindenki"ősmagyar" nevet kapott(kisorsoltuk).Évekig azon a néven hívtuk egymást...volt aki még névnapi bulikat is tartott!

2010. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:

Utolsó!

sztem az, hogy kinek mi a ronda az relatív:) Minden ember más, mindenkinek más nevek tetszenek, nem fogsz oylan nevet találni, amelyik mindenkinek tetszene. Bármilyen nevet írnál ide, lenne aki azt írná rá, hogy gyönyörű és lenne, aki azt írná, h ronda. Nem vagyunk egyformák, ami nem is baj:)) Igen, muszáj régi magyar nevet adnom, mert nekem ezek nagyon, de nagyon tetszenek:) nekem meg azok a ronda nevek, amiket felsoroltál:) Soha nem adnám azt a nevet a gyerekemnek, h Tamás, Dávid, Dániel, nekem ezek nagyon nem tetszenek:S én meg úgy érzem, h ezekkel tenném tönkre a gyerekem életét:) amúgy nekem a családomban mindenkinek ősi magyar neve van rajtam kívűl:)) a tesóimnak is, uncsi tesóimnak is szal mindenkinek és nem tették vele tönkre az életüket, sőt, már felnőttek mind és imádják a nevüket:) akárkinek bemutatkoznak mindenki dícséri a nevüket, h miylen szép, különleges nevük van:) úgyh sztem az én fiam sem fogja utálni a nevét:)

2010. aug. 19. 13:42
 45/62 A kérdező kommentje:
13:35-nek szólt, bocsi azóta már írt vki:)
2010. aug. 19. 13:42
 46/62 anonim ***** válasza:
Én a Zalánt szeretem.:D Meg a Viktort, de az nem magyar. :P
2010. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
70%

egyébként az Enék nevet kaptam.

Ez annyira tetszett,hogy több mint tíz év múlva a gyermekeim is magyar neveket kaptak...

2010. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
4%
A Viktor nekem is nagyon tetszik :) De én nem vagyok terhes, szóval a névválasztás várat még magára. Mondjuk én úgyis kiordítanám azt ami nekem tetszik :D
2010. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
Rella vagyok:) és oviban mindenki Lellának hívott:D de nem zavart:) suliban meg jókat nevettünk rajta, h nem tudták kimondani régen a nevem:D
2010. aug. 19. 13:45
 50/62 anonim ***** válasza:
A Viktor magyar megfelelője a Győző.
2010. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!