Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy a párom ennyire...

Normális hogy a párom ennyire közel van az anyjához?

Figyelt kérdés

A nagy helyzet, hogy a barátom ritkán találkozott az anyjával az élete során, mert a barátom a nagyszüleinél lakik. Anyja ritkábban volt otthon mint az átlag anyukák, pár napig volt otthon mindig, és eléggé baráti kapcsolatuk van (mert fiatal az anyja). Én jóban vagyok az anyjával.


De amikor az anyja átjön, és én távol vagyok, megesik hogy a barátom és az anyja egy franciaágyból néznek meg egy filmet (mert onnan látszik a számítógép monitorja, és ott a legkényelmesebb)

Olyan is előfordult, hogy poénból megharapják egymást, vagy esetleg a barátom felkapja, vagy megcsikizi az anyját.

Én nem teljesen értem a kapcsolatukat, nyilván örülök, hogy jóban vannak, de nem tartom normálisnak néha azt ami történik, mert egy fiút se ismerek aki ennyire jóban lenne az anyjával.

Amikor a barátom nincs otthon, de az anyja igen, akkor az is gyakran megesik, hogy az anyja a barátom ágyában alszik (mondván azt, hogy kényelmesebb mint a saját ágya). Egyszer amikor telefonon beszélgettem a pasimmal, hallottam, hogy az anyja bejött, azt kérdezve, hogy "nem aludhatok-e veled". A barátom nyilván nemet mondott, de attól a naptól fogva állandóan az eszemben van, hogy mi van ha ezek ketten együtt alszanak, amikor mindkettőjüknek van egy külön ágya és szobája.


A másik, hogy az én családomban mindenki szemérmes, a szüleim sose láttak engem fehérneműben kamaszkoromtól fogva, és én se láttam anyámat bugyiban, vagy apámat alsónadrágban flangálni. Tudom, hogy más családoknál ez néha másképp van, ezért próbálok ettől eltekinteni, de akkor is zavar, hogy az anyja néha bejön egy pólóban és bugyiban a szobába.


Nem tudom mit gondoljak erről, egyre idegesítőbb, de remélem ez csak azért van, mert én egy szemérmes családban nőttem fel, ahol semmi csikizés, semmi másik ágyában alvás (még azt se szeretném, ha egyik szülőm az ágyamban aludna, az én jelenlétem nélkül).

Szerintetek normális, és örüljek a közeli kapcsolatnak, vagy aggódjak?



2021. márc. 26. 12:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
az még kimaradt barátom 18 éves
2021. márc. 26. 12:26
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Igen, teljesen normális.

És nyugi, ettől még nem fognak dugni...

2021. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg egyaltalan nem normalis.
2021. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se normális, de sokan tényleg ilyenek.
2021. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Habár én lány vagyok, de mi is rendkívül közel állunk anyukámmal, együtt alszunk ha itthon vagyok, kibeszéljük a szexuális életünket stb. Szerintem nincs ezzel baj
2021. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Én sem tartom helyénvalónak.
2021. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
92%

50-50

Szerintem normális lenne ha a srác 10 év körül lenne. Ilyen nálunk is szokott lenni, hogy anyukám velem a akar a szobámban aludni, mert nálam mindig melegebb van. De nem szeretem ha állandóan itt alszik, sőt azt végkepp nem ha az ágyamban.

Nem azt mondom, hogy dugnának, de nekem is bűzlik valami ebben a szituban. Szertintem az anyjának csak kell a törődés nagyon és kell hogy érezze, szeretik. Nagyon odavan a fiáért... De szerintem ez egészségtelen

2021. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát gyerekek sok külön válasz érkezett, de a legtöbben azt gondoljátok amit én

De vki szerint normális, gondolom akkor el kéne fogadnom h ilyen a barátom..

Csak nem tudom most mit csináljak, valószínűleg várok kicsit, és meglátom, de ha esetleg szemtanúja leszek egy olyannak, amit már soknak tartok, ötletem sincs mit mondjak, vagy hogy reagáljak

Nagyon kedvelem a barátomat, és az anyja is nagyon jó fej, jó velük lógni, ezért nem akarom őket megbántani ezzel, de magamat se akarom kínozni

2021. márc. 26. 12:50
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem normális.

Az "Apád előtt ne vetkőzz" című könyv jutott eszembe róla.

2021. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Zsabra01 válasza:
92%
Ez, úgy igazából helyzet függő! Említetted, hogy a fiú nem az anyjánál lakik! Milyen gyakorisággal találkoznak, hetente, havonta, több havonta egyszer? Mi az oka, hogy nem vele nőtt fel? Milyen messze laknak egymástól? Abban az esetben, ha heti jelleggel tudnak találkozni, egyszer vagy többször, teljesen abszurd viselkedése van mind a 2 nek! Havonta maximum egyszer van alkalmuk találkozni, már kialakulhat köztük egy erősebb családi kötődés! Nem, ne értsd ezt félre, de az anya szemszögéből ki maradhattak ezek a gyerekkori pillanatok, és emiatt nem igen veszi észre, hogy nem szokványos módon láthatóan félreérthetően erős a kötődésük egymás iránt! Hát ha olyan helyhet van, hogy több havonta egyszer, vagy évente csak egyszer kétszer találkoznak, akkor teljesen abszurd dolgok ős megeshetnek. Mint az említett testközelség, harapdálás stb. Igaz ez a mi szemszögünkből nem normális, de számukra lehet az! Ez nem jelenti, hogy az ágyban döngetnek! De megeshet az is de ez már teljesen abszurd lenne, és ezzel tisztában is vannak ha úgy van!
2021. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!