Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Utálom a...

Mit csináljak? Utálom a nevelőapám.

Figyelt kérdés

Szóval a szüleim elég régen elváltak, amit nem is bánok, mert az “igazi” apámmal sem túl jó a kapcsolatom. Anyukám megismert egy férfit, akivel össze is jöttek, és nem sokkal utána be is mutatta. Ez egyébként kb.4 éve volt. Akkor még elég fiatal voltam, így nem igazán tudtam felfogni a helyzetet. Azóta ez az ember folyamatosan nálunk van, nem laknak együtt, de sokszor nálunk alszik és délutántól egész estig itt van. Minél jobban telik az idő, minél nagyobb leszek, annál jobban gyűlölöm. Alapvetően jól elvagyok emberekkel, hamar megtalálom velük a közös hangot, szívesen beszélgetek bárkivel kortól/nemtől függetlenül, de vele.. 4 év elteltével sem tudom elfogadni. Egyszerűen nekem ez a stílus, viselkedés amit ő csinál...

Annyira idegesít az egész ember. És ahogy anyámmal viselkedik, úristen. Először egy visszahúzódó embernek tűnt, de most hogy konkrétan vele élek, rájöttem hogy nem az. Voltunk már együtt nyaralni is, (bár nekem nem volt az :) ) és borzalmas volt. Ahogy anyámmal ott röhögcsélnek mindenen, szörnyű. Nekem sincs egyszerű természetem, de eddig nem volt olyan ember aki ilyen ellenszenves lett volna. Lehet, hogy maga a helyzet zavar csak, embertől függetlenül, hogy nincs közöm ehhez az emberhez, mégis “együtt élünk”. Nem tudom, de már 4 éve tart. Nem azt akarom, hogy vége legyen ennek a kapcsolatnak, mert örülök hogy anyám boldog, csak hát ez rám is hatással van.

Ja és az az affektáló stílusa, meg a hangnem amiben beszél...


Szerintetek mit kéne csinálnom? Hogyan kéne ezt elfogadnom? Egyszer valószínű össze is fognak költözni, szóval ez még csak rosszabbodni fog. Várom a tippeket. Ha van valami kérdésetek, ami nem tiszta arra is válaszolok. Előre is köszönöm. Ja és lány vagyok, ha ez számít valamit.



2021. márc. 29. 17:06
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
22%
17#vedd komolya n
2021. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Jól van, semmi gond :D
2021. márc. 29. 18:20
 23/44 anonim ***** válasza:
14%

Ennyi eszed neked van...


Sorry de gusztustalan egy stílusod van.


Képzelem otthon milyen hangnemeket ütsz meg... Remélem egyszer kapsz egy Istenes pofont valakitől

2021. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Jesszus, mekkora egy megkeseredett ember lehetsz...

Abban leled boldogságod, hogy ilyen platformokon zsörtölődsz. Nem kell itt senkit sem oltogatni. Nem ismersz. Először magadat tedd rendbe, aztán adj “tanácsokat”.

2021. márc. 29. 18:34
 25/44 anonim ***** válasza:
13%
Nem is neked kell szeretni...
2021. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, ahogyan látom neked nem magával ezzel az emberrel van bajod, hanem azzal, hogy van valaki akivel anyukád jól érzi magát és szerelmes. Semmi valós okot nem tudtál felhozni, ami érdemi lenne a férfi ellen. Nem tudom neked van-e- vagy volt-e kapcsolatod, de ilyen az, amikor két ember szereti egymást. Nevetgélnek és boldogok. Gondolj anyukádra, ő boldog és neki is jár a boldogság. Ha pedig nem kedveled ezt a férfit, akkor próbálj meg minél távolabb lenni tőle, nem kell jópofizni, csak add meg a kellő tiszteletet.
2021. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Hát nem is, ettől függetlenül együtt kell vele élnem, és jó lenne ha nem ilyen lenne vele a kapcsolatom.
2021. márc. 29. 18:42
 28/44 A kérdező kommentje:
#26. Részben igazad van, lehet ez IS zavar, hisz 4 évig ketten éltem anyukámmal, így eleinte magát a tényt is nehéz volt elfogadni. De ettől függetlenül az ember is érdekes. Sebaj, folyamatosan próbálkozom elfogadni, hátha egyszer majd sikerül. De azért köszönöm hogy KULTURÁLTAN írtad le a véleményed!
2021. márc. 29. 18:45
 29/44 anonim ***** válasza:
47%
A "te házadról" annyit, hogy lehet még olyan szitu, hogy megházasodnak, és ha anyud hal meg előbb, a pasi úgy vághat ki téged onnan, hogy repülsz:DDDD Remélem, törvényesen elveszi anyudat.
2021. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

#28. Visszatértél :)

Nem tudom miért gondolod ezt, kicsit kifejthetnéd jobban is, hogy ezt miből is szűrted le. De tudod mit, inkább ne. Ha ilyen értelmes felnőtt ember vagy, inkább ne írj ide semmit, szó nélkül hagyd el az oldalt.

2021. márc. 29. 18:47
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!