Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Utálom a...

Mit csináljak? Utálom a nevelőapám.

Figyelt kérdés

Szóval a szüleim elég régen elváltak, amit nem is bánok, mert az “igazi” apámmal sem túl jó a kapcsolatom. Anyukám megismert egy férfit, akivel össze is jöttek, és nem sokkal utána be is mutatta. Ez egyébként kb.4 éve volt. Akkor még elég fiatal voltam, így nem igazán tudtam felfogni a helyzetet. Azóta ez az ember folyamatosan nálunk van, nem laknak együtt, de sokszor nálunk alszik és délutántól egész estig itt van. Minél jobban telik az idő, minél nagyobb leszek, annál jobban gyűlölöm. Alapvetően jól elvagyok emberekkel, hamar megtalálom velük a közös hangot, szívesen beszélgetek bárkivel kortól/nemtől függetlenül, de vele.. 4 év elteltével sem tudom elfogadni. Egyszerűen nekem ez a stílus, viselkedés amit ő csinál...

Annyira idegesít az egész ember. És ahogy anyámmal viselkedik, úristen. Először egy visszahúzódó embernek tűnt, de most hogy konkrétan vele élek, rájöttem hogy nem az. Voltunk már együtt nyaralni is, (bár nekem nem volt az :) ) és borzalmas volt. Ahogy anyámmal ott röhögcsélnek mindenen, szörnyű. Nekem sincs egyszerű természetem, de eddig nem volt olyan ember aki ilyen ellenszenves lett volna. Lehet, hogy maga a helyzet zavar csak, embertől függetlenül, hogy nincs közöm ehhez az emberhez, mégis “együtt élünk”. Nem tudom, de már 4 éve tart. Nem azt akarom, hogy vége legyen ennek a kapcsolatnak, mert örülök hogy anyám boldog, csak hát ez rám is hatással van.

Ja és az az affektáló stílusa, meg a hangnem amiben beszél...


Szerintetek mit kéne csinálnom? Hogyan kéne ezt elfogadnom? Egyszer valószínű össze is fognak költözni, szóval ez még csak rosszabbodni fog. Várom a tippeket. Ha van valami kérdésetek, ami nem tiszta arra is válaszolok. Előre is köszönöm. Ja és lány vagyok, ha ez számít valamit.



2021. márc. 29. 17:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
47%
Amint tudsz koltozz el es nem kell nezned ahogy rohogcselnek.
2021. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
85%
miért utálod? milyen a stílusa ?
2021. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
39%
Hány éves vagy? Mert ha 16 elmúltál de nem vagy 18, akkor szülői beleegyezéssel el tudsz költözni, ha 18 múltál akkor meg anélkül
2021. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
És hova költözzek? Az utcára? :)
2021. márc. 29. 17:17
 5/44 anonim ***** válasza:
77%
Tehát az a bajod hogy jól megvan anyáddal, ahelyett hogy marnák egymást? Szörnyű....
2021. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Ja, és #első. Ez kicsit ironikusnak tűnt, ahogy írtad. Nem az zavar, hogy “röhögcsélnek” hanem az, hogy olyanok, mint valami tinik, akik először szerelmesek...
2021. márc. 29. 17:19
 7/44 A kérdező kommentje:
#5. Dehogy. Csak egyszerűen nem értem ők hogyan jöttek össze. Teljesen más a kettő ember. Máshogy látnak mindent. És mint már írtam, a csávonak van egy elég érdekes stílusa.
2021. márc. 29. 17:21
 8/44 A kérdező kommentje:
Illetve most nyugodtan irtatjátok, hogy én vagyok a szemét, csak az kimaradt, hogy 4 éve folyamatosan nekem kell alkalmazkodni mindenhez. És hogy egy olyan ember él a házamban, akiről szinte semmit nem tudok.
2021. márc. 29. 17:23
 9/44 anonim válasza:
96%

én pontosan ilyen helyzetben voltam. mi költöztünk a pasihoz, és nem jöttem ki jól vele. nagyon konzervatív volt, folyamatosan minden apróságon felhúzta magát, majd esténként anyámmal kiabált róla :)) én meg végighallgattam, hogy mekkora hülye vagyok és hogy nevelhetett belőlem ilyet. nem segített az idő sem, és bár apámmal sem jó a kapcsolatom, elmentem hozzá élni, mert nem bírtam anyámmal tovább. a mai napig együtt van azzal a csávóval, és látszólag boldogok, szerencsére nem találkoztam velük azóta, csak anyámmal néha.

amint nagyobb leszel, és mész egyetemre, megszabadulsz ettől az egésztől, ha addig nem bírod ki, akkor javasolom, hogy költözz apukádhoz, ennél jobb opció nincsen.

2021. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi az ami miatt nem szimpatikus? Ellenségeskedik veled, beszólogat?
2021. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!