Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám párja megint babát...

Édesapám párja megint babát vár, ezzel alaposan keresztül húzva az egész család életét. Ezután mégis, hogyan ne legyen folyamatos feszültség családon belül?

Figyelt kérdés

Együtt élünk édesapám, a párja, a közös lányuk (1,5 éves) és én a férjemmel és gyerekeinkkel. Úgy volt megbeszélve, hogy én maradok itthon a gyerekekkel, ő meg elmegy dolgozni. Így kicsit helyrebillenne a családi kassza és tudnánk egyről a kettőre lépni. A héten viszont kiderült, hogy megint terhes (17 hetes), így szinte reménytelen, hogy munkát találjon. Azóta valósággal remeg a levegő olyan feszült mindenki. Ez senkinek sem jó és újratervezés sem lehet addig amíg mindenki a másik torkának akar ugrani.

Hogyan tudnám esetleg előremozdítani a dolgokat?


2021. ápr. 30. 12:12
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
Ki hány éves? Mert ez egy modern felállás lehet.
2021. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
95%

Ennyien együtt?

Ti miért nem költöztök el? Miért nem vagytok a családoddal külön kasszán?

2021. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
96%

jó, hát akkor ha neked jó ez a nagy közös élet, akkor most ő marad otthon, te meg mehetsz dolgozni.

Hibbant népség.

2021. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
96%
#2 nekem is egyből ez jutott eszembe :)
2021. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%

Férjeddel laktok apucinál?! Na ķapásból már ez gáz...

Ennyi kereső ember, és nem tudjátok eltartani a családot? Na ez meg megintcsak gáz...


Elkéne szakadni, saját életet kezdeni, azt nem számítgatni meg satöbbi...

2021. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonymousreview60 ***** válasza:
99%
A dolog egyszerű: A csaj vigyáz a gyerekekre, te meg mész dolgozni. Így i, úgy is egy nő ment volna dolgozni, egy meg otthon a gyerekekkel.
2021. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
89%

Gyakorlatilag a férjed és apukád dolgozik, mellettük van két felnőtt és legalább három gyerek (egy náluk, nálatok legalább kettő, többesszámban írsz róluk), plusz hamarosan még egy gyerkőc. Hacsak nem valami menő állása van a férfiaknak, ez nem fog működni.

Te nem tudsz visszamenni dolgozni? És akkor a ti gyerekeitekre vigyázna ő a kicsi baba + a másfél éves mellett, bár ez is nagyon ember függő, mennyire járható út.

2021. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim válasza:
84%
Kicsit kifejtenéd bővebben? Én nem teljesen értem. Szóval jelenleg ki dolgozik és ki van otthon a gyerekekkel? Mi pontosan a probléma a jelenlegi helyzettel?
2021. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
97%
Jól értem, hogy az a baj, hogy terhes, így nem megy dolgozni, és így neked kell? Külön család vagytok, legyetek külön kasszàn, és èljetek külön. Ebben a felàllàsban téged ez nem zavar jogosan.
2021. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
94%

Talán nem apuci nyakán kéne élni a családoddal.

Elképesztő hogy saját családod van úgy hogy otthonra szültél, aztán még neked áll feljebb amiért nekik is lesz még gyerekük. Engedélyt esetleg ne kérjenek hogy vállalhatnak-e?

2021. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!