Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim és a...

Mit tegyek? A szüleim és a párom összevesztek, ami miatt folyamatosan feszültség van a párom és köztem, illetve a szüleim és köztem, amit már nehezen viselek. Nem tudom mihez kezdjek.

Figyelt kérdés
A páromnak és az anyámnak is igaza volt,viszont én úgy érzem a párom durva volt,és neki kéne elnézést kérnie,de ő hajthatatlan,mindig oda lyukadunk ki,hogy nincs miért elnézést kérnie. Bármikor próbálok vele erről beszélni átvált bunkó stílusra,aztán mindig az a vége,hogy én sírok,neki pedig igaza van. Kérlek adjatok tanácsot,kezdek "lelkinyomorékká" válni. A bunkó válaszoktól légyszi kíméljetek. 23/L
2015. máj. 28. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg mindkét felet, hogy a konfliktusukat felnőtt emberek módjára egymással intézzék, téged pedig szíveskedjenek kihagyni belőle.
2015. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, az ő dolguk. Én sem kérek bocsánatot, ha nem érzem magam hibásnak.
2015. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: már megkértem őket,de folyamatosan nyomást gyakorol rám mindenki.

2. Válaszoló: lehet igazad van,és hagynám az egészet,de rajtam csattan a haraguk..

2015. máj. 28. 13:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ebben az esetben minden alkalommal el kell mondani, amikor valamelyik fél rákezdi, hogy már kértelek, hagyjatok ki ebből, és előbb-utóbb felfogják.
2015. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van,de már nem sokáig bírják az idegeim. :/
2015. máj. 28. 14:04
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Még ha Einstein óta minden relatív is, olyan nincsen, hogy a párodnak is igaza volt, és az anyádnak is igaza volt. Legfeljebb, ha ugyanazt mondták volna, de akkor nem lett volna veszekedés belőle.

Nem tudom milyen fontosságú, és jelentőségű kérdésben különböztek össze. De a párod hozzáállása nem szimpatikus nekem. Ha majd a gyerekbneveléssel kapcsolatban más véleményen lesz mint te, akkor is átvált bunkó stílusra???

Lehet nem lenne jó, ha ő lenne a gyermekeid apukája!!!

2015. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Le tudnád írni a konkrét vitát? Sokat segítene a helyzet megítéléseb. Ha nem tudják megbeszélni, akkor szerintem is az a legjobb, ha ki maradsz belőle.
2015. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

a "parom" kifejezes itt mit takar? Baratot vagy ferjet?


(ezert is utalom ezt, valahol olvastam hogy parja a zokninak van, az nagyon tetszett).

2015. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem ő hülyézte le anyukádat.?
2015. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

8-as, a pár az barát, valószínüleg ha férje lenne, akkor úgy is nevezné, hogy férjem...

a kérdezőnek meg annyit, hogy téged ez miért zavar ennyire? egyszerűen nem jönnek ki egymással,ennyi...anyukádról azért lekéne már válnod kicsit, vele akarsz élni/házasságot/gyereket stb? foglalkozz inkább a kapcsolatotokkal ne ilyen hülyeséggel

2015. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!