Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiszer találkoztok a...

Mennyiszer találkoztok a párotokkal távkapcsolatban élők? Mit tennétek így?

Figyelt kérdés
Nem találkozok sokat a párommal, háromhetente egyszer kb. Szüleim szerint sokat voltam vele a nyáron (összesen körülbelül két hetet de nem egyszerre) ezért egy darabig nem találkozhatok vele. Korlátozni akarnak de nem tiltani. Havi egy találkozás meg "leányálom" lenne.. Hogy vennétek rá a szüleiteket, hogy ne legyenek ilyenek? Ugyanakkor panaszkodnak, hogy nem vagyok barátokkal de a barátommal meg nem lehetek.
2010. aug. 24. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mi is heti egyszer találkozunk neki a munkahelye zavar be, nekem viszont az iskola. Meg anyu szerint felesleges sokat együtt lenni. Tehát ha nem az van amit ő akar, akkor elköltözhetek :) Én nem tudok semmi hatásos dolgot mondani sajnos.


19/L

2010. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 2 és fél éve vagyunk együtt, és 80km re lakunk egymástól.Általában úgy van, hogy egyik héten én megyek, másikon meg ő jön. Inkább én alszom ott többször, volt, hogy 6 napot is. Ilyenkor nagymamám kicsit kiakadt, hogy megunnak... De aztán nem került szóba.Megoldjuk, de van, hogy csak kéthetente. Ha ott vagyok, ugy megyek, hogy Péntek, Szombat, Vasárnap. Persze nehéz, de már volt időnk megszokni a 2 és fél év alatt.
2010. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

gondolom a szüleid attól félnek h a srác elszakít tőlük.nálunk is anya ezt akarta egy időben,h csak hétvégén találkozzunk,mert nem tudok tanulni meg...aztán ez kb. 2 hétig ment mivel minden nap éjfélig msn-eztem a barátommal meg magas lett a telószámla is és semmit nem csináltam,akkor rájött hha tilt még rosszabb lesz.Ekkor 14 és fél éves voltam,most 17 vok és 2 éve vagyok együtt a barátommal.

sztem mond el nekik,h te szereted azt a srácot és h ne tiltsanak.mondjuk sztem ez attól is függ,h hány éves vagy és h ismerik-e a srácot

nálunk ismerték látásból de most már ismerik nagyon jól és örülnek neki,h van barátom

de visszagondolva nem is csodálom anya hozzáállását annak idején,hisz mégiscsak 14 és fél éves voltam a a barátom meg akkor 19.

2010. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú vagy, azért annyira nem szólhatnak bele. Szerintem havi 3-4 alkalom az ideális távkapcsolatban.Legalábbis nálunk így van: a legtöbb hétvégét együtt töltjük, hétköznap marad a telefon.
2010. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagykorú az a baj, ha az lennék, már itt sem lennék. Sajnos az internetezés is korlátozva lesz és ez nagyon elkeserít. Próbáltam már beszélni velük, de szerintük túl sokat vagyok és beszélek vele.
2010. aug. 24. 12:50
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, t mobilos vagyok ugye, van t percem, és akkor ingyen beszélünk este 10 után, meg hétvégén. Meg ott az msn.Ok, nem olyan, de... Majd később biztos összeköltözünk, ha úgy van. Apuék szeretik, én is imádok náluk lenni, már családtagnak számítok, szeretnek, én is őket.A második vagyok.Szóval az elején inkább barátom jött, aztán én is mentem mindig.
2010. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Vagyis csak az elején volt még, annyira nem, hogy ne mehessek, vagy ne jöhessen. Bár mi már nagykoruak vagyunk.
2010. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem nagyon tudsz mit tenni. Bár én leülnék a szüleimmel és kompromisszumot kötnék: ha a suli jól megy, akkor pl. minden este 10-20 percet beszélhetnétek vagy msn-ezhetnétek egymással.Mivel jön az iskola, a találkozás nem lesz könnyű. De még fiatal vagy, hallgass rám: első a jövőd, tanulj és ha ebbe belefér néha egy türelmes pasi, akkor jó. Meg a szünetekben együtt lehettek. Nem mondom, hogy könnyű, de ki lehet bírni.
2010. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én is kibírom, pedig mi 21 ill 26 vagyunk. a 12 46, 51 és 52 es vok
2010. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!