Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem távkapcsolatban éltek, hetente hányszor találkoztok a párotokkal? Amikor nem vagytok együtt hogyan tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mi sajnos nagyjából csak hétvégén találkozunk, mert neki elég nehéz az iskola, vannak is vele gondjai. Egy-egy nap néha hétköznap is el tud szabadulni, addig is váltunk pár szót msnen vagy smsben, de eléggé el van havazva, ezért nem sokat beszélünk. Néha emiatt rosszul érzem magam, de tudom, hogy nem velem van gondja. Viszont ő előállt azzal, hogy nem lepné meg ha szakítanék vele emaitt, és keresnék egy olyan valakit aki jobban ráér.(ezt önzetlenségből mondta) Mondtam, hogy nem fogok meghátrálni a problémáknál, mert szeretjük egymást, és ha együtt vagyunk, akkor minden oké. És szerintem normális, ha hetente 2-szer 3szor vagyunk együtt, ti mit gondoltok erről? 18L
2009. dec. 12. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális,nem attól lesz egy kapcsolat szorosabb,h minél többet vagytok együtt.Mi nem távkapcsolatban élünk,ha az egyetemen szorgalmi időszak van,akkor hétköznap kb 2x talizunk,hétvégén meg 3x.De lehet,h nem marad így sokáig,mert jövőre ha minden jól megy,kezdek egy másik sulit is levelezőn(ami ráadásul messze is van),és akkor kevesebb idő marad mindenre,de nem félek tőle,nem hinném,h negatívan hatna a kapcsolatunkra. A lényeg,h szeretitek egymást és az a heti 2-3 alkalom nem kevés,vannak akik csak 2 hetente tudnak találkozni,mégis minden rendben.

L/21

2009. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is hétvégén találkozunk, hétközben csak akkor ha véletlen összefutunk az utcán, vagy ha valami indokolt eset van ami hétvégéig nem ér rá.


Ezért én se hagynám el, néha jó lenne ugyan többet találkozni, de ez is jobb mint a semmi:)

2009. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtatok, szerintem is elég a hétvége, csak szerinte így elhidegülünk, vagy nem is tudom... mert hogy ennyi talákozás kevés. neki nem jó így, de most muszáj tanulnia, és ebben egyetértek, csak ő nehezen viseli, hogy amúgy sok dolga van. én elvagyok így, csak kicsit furcsa volt, amikor mondta, hogy nem csodálkozna ha lecserélném olyanra, aki többet ér rá. nem hiszem, hogy ő más után akarna nézni, és én sem fogok emiatt.


várok még válaszokat:)

2009. dec. 12. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg ezt,de egy kapcsolat tényleg nem ezen múlik(1.vagyok) és tényleg nem értem,mia a baj azzal,h hetente 2-3 x taliztok,mert az nem kevés.Mondd meg neki,h te nem hagyod el emiatt,mint már írtad.A tanulás meg tényleg fontos ilyenkor,később könyebb lesz.Sok sikert!
2009. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi, majd megbeszélem vele, hogy mindig abból kell kihozni a legjobbat, ami éppen van. csak sajnos ő elég könnyen képes belesüllyedni a gondokba.

de köszi a jókívánságot!

2009. dec. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!