Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen kilátásta...

Mit tegyek? Teljesen kilátástalannak érzem a helyzetet.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egy csúnya átverés áldozata lettem, ami anyagilag teljesen tönkrevágott, de ez csak a kisebbik gond, ugyanis emiatt nem tudok most megadni egy korábban beígért segítséget a szüleimnek, amiről még ők sem tudnak + ha kiderül, az teljesen tönkrevágja a kapcsolatunkat. Napok óta nem alszom és szorongok egész nap, fogalmam sincs hogyan és merre lépjek, úgy érzem teljesen elvesztem. Van megoldás?

2021. máj. 25. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a szüleidnek az igazat, ne beszélj félre. Ha olyan amiről nem tehetsz biztos megértik.
2021. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy részben tehetek róla, mert megbíztam valakiben, akiben nagyon nem kellett volna, és ez látható is volt, csak a hülye fejemmel nem tudok nemet mondani senkinek
2021. máj. 25. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már 4x padlóztam anyagilag, igaz, nem becsapás, hanem válságok miatt. Fel kell állni, elölről kell kezdeni. Igaz, ismerek olyat is, aki inkább öngyilkos lett. Na, az aztán a tökéletes "megoldás"...
2021. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is ilyen vagyok...mindenkiben megbízok. Sokszor átvágtak már, csak túl kell lépni rajta, de nem tudom hogy oldhatnád meg ezt. :/

Kitartást!

2021. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3-asnak igaza van, fel kell állni, elölről kell kezdeni. Az öngyilkosság meg meg se forduljon a fejedben!
2021. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Felállni és előre menni.

Én is most padlón vagyok anyagilag, egy csomó kórházi kezelés miatt, és még ráadásul egészséges sem vagyok melléje.

Engem jelenleg az éltet, hogy dolgozok, lesz pénzem, még 2 millió elmegy az egészségemre, de majd minden helyre jön és igazán tudok majd rendesen élni.

Te is keress egy új célt.

2021. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha minél előbb szólsz a szüleidnek, hogy ők se számítsanak akkor a beígért segítségre. Így még időben ki tudtok ötleni egy megoldást együtt.
2021. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy milyen szar ez! Élő a farbával, mondd el a családodnak, hogy mi a helyzet! Lehet, hogy olyan megoldás jut eszükbe, ami neked a nagy elkeseredéstől nem is juthatott volna! Az is lehet, hogy egy mondat fölkapcsolja a villanyt a fejedben, és még is lesz a megoldás pillanatok alatt!

Ki a fene tudhatja előre?! 🤞🏼

Kitartás!

2021. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen időben írod, hogy senkinek sem tudsz ellenállni. Tehát a továbbiakban is ki fognak fosztani, mert ezt a tulajdonságodat állandónak véled. Valószínűleg a családod is a pénzedet akarta megkapni "segítség" címén, az is átverés, és azt is kötelezőnek érzed. valakinek mindig oda fogod adni a pénzedet, valaki mindig elkérheti tőled? Ha a családod azért, mert nem tudsz pénzt adni nekik, kitagad, hát az csak nyereség lesz számodra, hogy megszabadulsz a pumpoló parazitáktól. Ennyiért megérte, hogy átvertek.
2021. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dolgozz többet egy hónapig.
2021. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!