Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tartsam magamban a...

Hogy tartsam magamban a lelket, ha teljesen kilàtàstalan a helyzetem?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a munkàm januàr elejèn.(vendèglàtàs) Azóta sem sikerült újat talàlni hàla a ennek a mostani helyzetnek. Pedig màr mindent is nèztem. Ès a mai nappal az utolsó vèsztartalèkom is felèltem. Kilàtàstalan az egèsz, ès fogalmam sincs hogy mikor lesz jobb...

2021. márc. 2. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez megnyugtat, tudd hogy nem vagy egyedul, rengeted embert megvisel a mostani helyzet. Gondolj arra, hogy nem sokara vege. Kb 1 honapot adok meg ennek a lezarasos hisztinek.
2021. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Sokan vannak most így. Én is elvesztettem a munkám (nem vendéglato) de szerencsére hamar találtam másikat...


Egyedül élsz? Szülők, család, barátok, társ?


Budapesten vagy?


És milyen képesítésed van? Csak vendéglatos? Jogsi, autó van?


Azért ez a rengeteg kérdés, mert hátha ezek tudatában valaki tud valamit neked akár itt is...

2021. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az hogy màsnak is rossz nem tartja bennem a lelket

Ès a tudat nem fogja befizetni az elmaradott szàmlàimat ès megteremteni a napi kajàmat.

Viszont köszönöm, remèlem tènyleg hamarosan vège lesz ennek

2021. márc. 2. 22:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Csalàd tàrs nincs, teljesen egyedül vagyok. Kocsi szintèn nincs, pedig akkor tudtam volna futàr melót vàllalni ès semmi gondom nem lenne

Ès vidèki is vagyok (falu) tehàt mèg a munkàba jàràsom is fizetnem kell HA talàlok munkàt :D

Vicc az egèsz komolyan. Sosem gondoltam hogy lehet ennyire pocsèk az èlet

2021. márc. 2. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok futár cégnél adják ők is a járművet. Pld. kolléganőm fia mérnök, ő is munka nélkül maradt, elment a kifliponthu - hoz futárnak, és nem a saját autóval. Ilyeneket érdemes nézni. Vagy Gls, Dpd, stb.
2021. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok. November óta nem találok melót. Azóta egy csomó tartalékom, amit jobb dolgokra tartogattam (lakás felújítás, utazás, ilyenek) elment megélhetésre.Már nem sok maradt. Már mindent kiraboltak, amit tudtak. Még 1-2 hónapot kihúzok, aztán nem tudom mi lesz. A rohadt munkáltatók csak válogatnak, szivatnak. Most ismét nekik kedvez minden, már jó dolgukban azt sem tudják, kit vegyenek fel. Most aztán lehet diplomás takarítóval villogni fillérekért!
2021. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenkor van az, hogy lenyeled a békát, és elmész szalagra, kőműves mellé segédmunkásnak, kórházba mindenesnek stb. Hazudik, aki azt mondja, nincs munka. Dugig vannak az újságok, ott vannak a munkaerő-kölcsönzők, szinte keresni se kell. Csak olyan munka nincs, ami az igényeinek megfelel. Valóban nem fizetnek ezek jól, de a nullánál több, és sehol sem köttetnek halálig tartó hűségesküt.


Enni viszont kell, számlát fizetni kell.

2021. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
És ezért marad örökké csicska a magyar mindenhol a világban, mert nincs önbecsülése és gombokért is vígan dolgozik. És nem melleseg gyárba sem vesznek fel korlátlan számban embert!Kórháziak össze vissza hazudnak, egyszer azt mondják, nincs ember, máskor meg azt, hogy létszámstop van. Oda bkerülni nem lehet, max ha egy családtag berak!
2021. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!