Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy fiatal fiú nála jóval idősebb nőt választ párjának?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Több oka is lehet, pl. ha a saját korosztályában nem talál értékrendben és személyiségben megfelelő partnert. Valamint vannak akiknek kifejezetten az érettebb, idősebb nők jönnek be. Személy szerint én a fiatalabb nőket preferálom, de nincs azzal bajom, ha valakinek az idősebb nők jönnek be. Ízlések és pofonok. 30/f
2021. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Mert ő hagyta magát megszeretgetni.
2021. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy lehet, hogy nem ő választott, hanem őt választották. Persze minden lehet.
2021. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha a kérdés lányról szólna, mindenki azt írná, hogy pénzért.
2021. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Gerontofil.
2021. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ mennyire fiatal és mennyire idős. Egy 20-25 éves srác és egy 30-35 éves nő esete annyira nem különös. Én sem tudok 30 alatti nővel 5 percnél tovább beszélni. A fiatal lányok sajnos gyerekesek, éretlenek (akinek nem inge ne vegye magára). Persze az is lehet hogy pont a srác az éretlen és anya kell neki. Ennyi infóból nehéz bármit mondani.


röviden: érett srácnak érett nő kell vagy éretlen srácnak anya kell

2021. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Osztom a 6. válaszban leírtakat. Minden tekintetben korrekt.
2021. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Anya komplexus
2021. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem olyan ritka ez a történet, Demi Moore-Ashton Kutcher, Heidi Klum-Tom Kaulitz, Olivia Wilde-Harry Stiles, Hugh Jackman - Deborra-Lee Furness, ...lehetne még sorolni, és a Emmanuel Macronról meg a nejéről még nem is szóltam. Mindegy, na szóval nem olyan ördögtől való ez. Miért kell feltétlenül ezekhez a hülyeségekhez ragaszkodni?

(A férfi legyen idősebb, magasabb és ő keressen többet mint a nője.) Szörnyen fárasztó és unalmasak ezek a begyöpösödött sztereotípiák...Miért kéne ezt követnie mindenkinek?

2021. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell okokat keresni, ez egy teljesen normális jelenség.

Amikor majd idősebb nő leszek, én is fiatalabb pasit fogok magamnak szerezni.

2021. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!