Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hete szültem, a párom...

1 hete szültem, a párom 3héttel a szülés elött hagyott el egy másik nő miatt ment el-én mégis nagyon szeretem, mióta megvan a baba még jobban. Bejött velem a szülésre, mindennap meglátogat minket, ha nem szeret miért jön? Van esély az ujrakezdésre?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Szegénykém, nagyon sajnállak!

Az én unokanővérem pont ugyanígy járt, de ott nem ment be a szülésre az apa.

Újrakezdték a baba kb fél éves korában, de az unokanővéremben akkor kijöttek a keserű órák emlékei és végül inkább szétmentek.

Valószínűleg férjnek pocsék, de apának jó és ezért megy el minden nap hozzád, hogy segítsen, de ha képes volt elhagyni, akkor valószínűleg szeretheti azt a cafkát.

Lehet, hogy előbb utóbb rájön, hogy te vagy az igazi és visszasírja magát, de a végtelenségig ne várj rá, ha pár héten belül nincs jele, akkor nagyon nehéz lesz, de tovább kell lépned!

Addig is élvezd a picibabád által kapott boldog pillanatokat!

2008. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Lelkiismeret furdalás miatt is mehet, de bízom benne, hogy megjön az esze és visszamegy az igazi családjához, csak nehogy késő legyen.
2008. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha ti vagytok az igazi családja, visszamegy, de ha nem, azon egy gyerek se változtat.

Majd idővel eldől, és hidd el, az lesz a legjobb, ami történik idővel.

Én családban nőttem fel, de nem érzem igazi családomnak a vérszerinti családomat, mert a szüleim se szeretik igazán egymást, csak miattunk, gyerekek miatt maradtak együtt, de ez mindenkinek csak szenvedés így.


NE A GYEREK MIATT MENJEN VISSZA HOZZÁD, HANEM AZÉRT, MERT SZERET, DE HA NEM SZERET, MINDHÁRMÓTOKNAK JOBB, HA KÜLÖN FOLYTATJÁTOK. Ezt tapasztalatból gyerekként mondom.

2008. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Tudod,ha engem a férjem képes lett volna elhagyni terhesen,hozzám nem hogy szülésre nem jöhetett volna be,de töröltem volna az életemből.Milyen férfi az ilyen akinek fontosabb egy másik nővel hemperegni mint a gyereke,és az a nő aki gyereket szült neki?Én a helyedben akkor se fogadnám vissza,ha Ő szeretné ezt.Soha nem aláznám meg magam ennyire,megalázott szerintem ezzel a viselkedéssel Ő eléggé így is.Egyértelmű,hogy nem szeret.Ha így lenne,erre nem lett volna képes.Szerintem próbáld összeszedni magadat,és keress egy új kapcsolatot majd,aki méltó lesz hozzád,aki szeret a gyerekeddel együtt,és nem hagyna el egy másikért.Egy ilyen pasi után meg nem szabad keseregni.Hidd el,az ilyenek nem változnak,ha meg nem csapodár,akkor nagyon szerelmes a másik nőbe ha ezt tette.Jobb ezt rövidre zárni,ami most nagyon fog fájni,de az idő begyógyítja a sebeket,és lehetsz még mással boldog.Nem érdemes az idődet rápazarolni,hogy évek múlva gyere rá,hogy megváltoztathatatlan.


Minden jót,üdv

2008. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Igaza van az előttem szólónak, de én megértem a kismamát is. Szülés után tele van hormonokkal, félelmekkel, vegyes érzelmekkel az ember, persze, hogy biztonságra és szeretetre vágyik. Teljesen megértelek!

De ez a tüske mindig meg fog benned maradni, jobb lenne, ha soha többet nem jönnétek újra össze és találnál valakit, aki megérdemel Téged és nagyon szeret!

Kitartást kívánok!

2008. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

eloszor is nagyon nagyon sajnalom ami veled tortent!

de teljesen egyet ertek az utolso elotti valaszirojaval! en meg a korhaz kornyekere se engedtem,volna nem hogy a szuloszobara, hidd el nekem a lelki ismeretet akarta ezzel nyugtatni hogy be ment veled szulni, meg hogy mindennap meglatogat en a helyedbe, a hazamnak a kuszobere se engednem be ! de ezt te tudod!!HA VAN BENNED EGY KIS NOI BUSZKESEG NEM ENGEDED BE A LAKASODBA ES MEGTILTOD AZT IS HOGY LASSA A GYERMEKEDET!! ha volt szive elhagyni terhesen egy k... ert, es igy megalazni akkor az a gyerek CSAK IS A TIED!!!!!!!!! es probald meg ot az eletedbol is kizarni mert mocskosul megalazott az akinek a gyermeket a szived alatt hortad es megszulted! akkor szerinted az ilyen emberbe van erzes????????? semmi!!! en a helyedbe minnel hamarabb tul lepnek rajta, es orulj a babadnak,es kivanom hogy talalj magadnak egy olyan ferfit aki megbecsul szeret, teged es a gyermekedet is!!! mert ha ritka is az ilyen ember de elvetve lehet talalni !!! sok sikert es fel a fejjel ez az ember teged es a gyermekedet nem, erdemel meg!!!

2008. dec. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nagyon egyszeru itt tanacsokat adni neked, de azert az elet nem annyira egyszeru, mint ahogy ide leirjak egyesek a tanacsokat. Igazabol a te erzelmeidet, lelkivilagodat te tudod. Te ismered a baba apjat, te tudsz rola es a kapcsolatotokrol mindent.

Csak azt irom neked, hogy nem vagy egyedul ezzel a problemaval, nagyon nehez igy elni most, amikor szultel, es amikor mindennap jon az apja hozzatok. Mindenkeppen legyen olyan veled, akivel tudsz oszinten beszelgetni, gondolok a szulokre, nagyszulokre, esetleg parod szuleire. Fontos, hogy ne legyel egyedul csak a babaddal, mert most nagyon nagy lelki erore van szukseged!

Vigyazz magadra es a babadra, es probald meg a leheto legjobbat kihozni ebbol a sajnos nehez, megtortent, felelotlen szitubol.

Beszelj vele, remelhetoleg eszhez ter!!!!!

2008. dec. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
az utolso elotti valasziro vagyok: igen igaz hogy konnyu tanacsokat osztogatni innen a computer elott ismeretlenbe,de viszont ha a jozan eszere hallgat es ennyire megalazta a parja azzal hogy terhesen elhagyta egy masik noert, akkor neharagudj mar de visza fogadnad a parodat?? mert szerintem nagyon sokan vagyunk igy hogy ha visza is fogadnank elotte jol meglenne leckeztetve,meg aztan ez egy olyan szitu amit nem lehet am egyik percrol a masikra elfelejteni, gondolok itt olyanra pl hogy mikor oleli vagy csokolja nem jutna eszebe az hogy azt a masikat is pont ugyanigy tette?? mert nekem pl ilyenek jutnanak az eszembe!nem konnyu helyzet en mindenkeppen azt ajanlom hogy jol gondold meg,hogy mit csinalsz,es hogyan dontesz, mert az is igaz hogy a suru latogatasokbol elobb utobb egymas karjaiba jottok...
2008. dec. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
szia negyon sajnálak!!!!a barátnöm is igy járt 2évvel ezzelött neki 10éves kapcsolat után sikerült szülnie,5xvetélt 1xméhenkivüli terhesége volt,szoval terhes lett megszületett a kicsi lányuk a párja rá 1hónapra lelépet egy ku..a csitrivel,ami még durvább a b.nöm mikor terhes volt 5hónapos onnantol csalt.barátnöm is várta haza meg minden.de tultette magát él a pici lányával ketesben a volt párjának meg a nöje most szült,szoval az ilyenek egy bunkok!!!de itt a párod is az meg a nöci is aki leáll egy faszival mikor tudja hogy babát vár a párja én se engedném a közelembe az ilyen mocskot,neki csak a lelki ismerete szolalt meg meg az hogy nehogy lefikázák hogy még erre se volt halando!!!!remélem jol döntesz!!!
2008. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Fel a fejjel. Nem hiszem, hogy szeret téged a pasi, és semmiképpen ne fogadd vissza! DE! A gyerektől ne zárd el, mert ettől még lehet jó apa.! Persze az is lehet, hogy lelkifurdalása miatt látogat benneteket, ezt te tudhatod csak. Igen, rettenetesen megalázónak érezheted, hogy a pont a szülés előtt hagyott el, de elképzelhetőnek tartom, hogy ő beleszeretett abba a másik nőbe. Ha így van, akkor te komolyan azt szeretnéd, hogy visszamenjen hozzád, csupán a gyerek miatt, és olyan érzéseket színleljen feléd, amik nincsenek is???? Szerintem nem szeretnéd ezt... Hát ezek fényében, mérlegelj és dönts. Nektek jobb lesz ha ő csak vasárnapi apuka marad.
2008. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!