Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jön a hideg front, nagyobb...

Jön a hideg front, nagyobb esély, hogy beindul a szülés? Pénteken töltöm be a 40. hetet. Már jó lenne túl lenni rajta.

Figyelt kérdés
Van aki hétvége felére van kiírva? Hogy érzitek magatokat?
2011. okt. 3. 12:16
 1/7 Kerria ***** válasza:
100%
Esélyes lehet :) a frontok általában beindítják, aztán majd kiderül. :) Drukkolok, és legyen szép napod, heted!
2011. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tavaly okt. 6-ára voltam kiírva, és vártam türelmetlenül a frontokat, de rám nem hatottak.

Végül október 9-én érkezett meg a lányom, nem volt front.

Persze sokakra hat, úgyhogy bármi megeshet!

Könnyű szülést, már a célegyenesben vagy! :)

2011. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, front ide, vagy oda, de az biztos, hogy neked mar barmelyik pillanatban beindulhat a szulesed. Lehet, hogy pont akkor fog, de lehet, hogy nem a front miatt.


En anno kerdeztem errol a szulesznomet, azt mondta, hogy valoban megfigyelheto, hogy hirtelen hidegfrontnal tobb a szules, de olyan is van, hogy jon a hidegfront es megis napi 2-3 szulono van a korhazban (pedig pesti es forgalmas korhazrol van szo).


Egyebkent amikor a masodik gyerekemet szultem, akkor hetfon voltam vizsgalaton, teljesen ures volt a gyermekagyas osztaly. Akkor mar bo egy hete pangas volt, alig szultek naponta nehanyan. Mar vegig nyitva volt a mehszajam, csak a fajasok nem akartak indulni, igy megbeszeltuk a dokival, hogy csutortokon visszamegyek inditasra, ha addig sem jonne a gyerek magatol. Meg mondta is, hogy ez tok jo lesz, mert olyan nagy nyugalom van az osztalyon.

Mire visszamentem csutortokon annyian lettek, hogy konkretan nem jutott nekem es masik 4 anyukanak aki aznap este szult hely a gyermekagyas osztalyon. A mi babainkat meg normal kiskocsiba sem tudtak belerakni a csecsemosok, 2 baba inkuvbatorban aludt, mert az ures volt, 3 baba pedig nagyon regi kisagyat kapott, mert egyszeruen nem tudtak masba rakni oket, mi pedig 5-en felkerultunk a belgyogyaszati osztalyra 3 emelettel feljebb (oda babat sem vihettunk) es ott dekkoltunk majd egy napig, amig hazaengedtek a 3 nappal korabban szuloket es kaptunk helyet a babak mellett.

Es igen, akkor elotte valo nap hidegfront jott. :)

Szoval sok sikert!

2011. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat4! Alapból nincs rám hatással front,nem fáj a fejem meg semmi. De mindenki mondja itt a környezetemben,hogy majd a hideg frontra jön a baba.
2011. okt. 3. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Front nem hatott rám, bezzeg a telihold... Könnyű szülést!
2011. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, hogy a heti hidegfront meg fogja-e indítani a babám! Én szombaton töltöm a 39. hetet, második baba. Már 3 héttel ezelőtt mondta a dokim, hogy max. 2 hét. És meg semmi! Múlt héten pénteken este olyan erős, és rendszeres jóslóim voltak, hogy bementünk a szülőszobára, ahol nst-re raktak, és megvizsgáltak. Mondták, hogy ez még nem szülés, menjek haza nyugodtan. Azóta meg alig fájdogál! Drukkolok neked, hogy minden jól alakuljon!
2011. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha hat rád és babára,beindul.
2011. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!