Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek a melegben dolgozni?

Menjek a melegben dolgozni?

Figyelt kérdés

Apám minden nap a melegben dolgozik mint kőműves és én is mentem 2 napot mivel nyári szünet van nagyon sajnálom apámat hogy így dolgoz minden nap én már nem szeretnek menni a meleg miatt de apámat sajnálom egyedul hagyni szerintetek mit csinaljak?

16/F


2021. jún. 20. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki bírja. Én például biztos nem. Ha te úgy érzed, hogy menni fog, csináld. Ha nem bírod, akkor viszont ne erőltesd. Apukád biztos szívesen venné a segítséged, de nem örülne, ha végig szenvednél.
2021. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha te szendvednél a melegben,akkor annak apád sem örülne.
2021. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
menj ki és pihenj kicsit ha úgy van, szenvedni nem kell de egy kis megerőltetés se fog ártani. Sapka és frissítő legyen. Ha csak minden másnap mész szerintem az is segítség.
2021. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
89%
Nyugodtan menjél, dobj fel egy baseball sapit és segíts neki, a faterod örülni fog, hogy előbb végez vagy nem kell megszakadnia. Üdv egy 17 éves aki szintén segít az apjának.
2021. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
A szokásos jótanácsok beválnak: ha már menni kell, akkor legyen rajtatok valami kalapféle, igyatok rengeteg vizet (semmi alkohol!), és próbáljatok valahogy sziesztát tartani árnyékban. Ha kell, inkább két részletben legyen meg a munkanap. Minden meleg országban így csinálják.
2021. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Naptejet is érdemes használni.
2021. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha nélkülözhető vagy, menj csak minden másnap, vagy azokon a napokon, amikor több munka van, az is biztos sokat segít neki. Rendes vagy egyébként, hogy gondolsz rá.
2021. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Semmit,ez egy ilyen szakma én hegesztő vagyok úgy hogy kétszer élvezem a meleget .
2021. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon jó ember vagy! Sajnos én ebbe annyira nem szeretnék beleszólni. Biztos örülne ha ott lennél, nem tudom mennyire megértő, még nagyon fiatal vagy. Az nem opció, hogy csak egy pár órát vagy? Gondolom maszekben tolod.
2021. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
34%

Ma már segédmunkások napi 10 órában kb. nettó 8 óra munkáért simán 20 ezret kapnak.

[link]


Amit apádtól egy évben kapsz zsebpénzt, annak azért harmadát segítsd le.

2021. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!