Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A család folyton...

Mit tegyek? A család folyton piszkálja egymást.

Figyelt kérdés
6 éve váltak el a szüleim. Eleinte nagyon nagy feszültség volt a két család között, mára azonban az anyai részről apa terjesen elfogadott lett, sőt köztük sosem volt nagy konfliktus. Azonban az apa családja (apát leszámítva) nagyon gyűlölik anyámat, és persze ezt előttem kell kifejezniük. Azt hittem 6 év alatt eljutottunk arra a szintre, hogy békén hagyják egymást, még csak találkozniuk sem kell. De tegnap újból elkezdték ócsárolni az anyámat. Régen abszolút visszahúzódó voltam, sosem mondtam ki a véleményem, mára azonban teljesen megváltoztam, elmondom ami nem tetszik. Viszont ha ilyen téma jön elő, sosem kezdem el megvédeni az anyámat, mert olyan mélyen érint, és akkora fájdalmat érzek ilyenkor, hogy nem jön ki egy hang se a torkomon. Ha már annyira zavarja őket az anyám léte, akkor legalább ne előttem mondják már, én tehetek a legkevésbé a válásról, és mégis én szenvedem el a legjobban.

2021. jún. 26. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod, hogy nem tetszik. Ha apád elfogadta a helyzetet, akkor nekik még annyira sem kellene megjegyzést tenni. Nem beszélve arról, hogy az anyádról beszélnek előtted, nagyon paraszt dolog.
2021. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat tenni nem tudsz azon kivül hogy közlöd a véleményed.
2021. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el, ki kell jönnie. És előbb-utóbb ki is jönne.

Sajnálom, hogy ilyen tajparasztok a nagyszüleid. Vagy nagynénéd, nagybácsi, mindegy is. Fogalmazd meg magadban, mit mondanál nekik, és legközelebb mond is el.

2021. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*mondd
2021. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!