Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mier bánok így édes anyukámmal?

Róbert dávid kérdése:

Mier bánok így édes anyukámmal?

Figyelt kérdés
Ő az egyetlen aki kedves velem és próbál megadni nekem mindent. Én meg amikor tőlem valamit kérdez vagy viccel félre értem és hevesen reagálok rá hogy hagyjal már békén stb. Nem akarok ilyen csúnyán bánni vele mert az anyukám. És én már valószínűleg híd alatt végeznem ha nem lenne. Mégis kicsit idegesít a jelenléte. Tudom most undorító dolgokat beszélek vele :((. Skizofrén vagyok lehet a betegségem miatt? 15 éve vagyok beteg tartósan. 30F

2021. júl. 12. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet a betegség miatt. Próbáld meg kontrollálni magad, számolj tízig mielőtt valamit indulatból mondanál
2021. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Kérd meg, hogy hadd költözz elmeszociális otthonba. Így neki is lesz egy kis élete, mert eddig melletted nem lehetett.
2021. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, lehet a betegség miatt. Amit ide írtál, mond el neki és azt is, hogy nem direkt beszélsz vele így. Ha rosszul reagálsz, kérd meg, hogy szóljon, hogy megint ezt csinálod. Bár nem tudom, hogy attól nem idegesebb lennél-e.


Mindenesetre mond el neki, hogy úgymond nem neki szól, ha hevesen reagálsz és nem akarod megbántani, nem tudod miért csinálod.

2021. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a betegség miatt- ami nagyon is valószínű-jelezni kéne a dokidnak. Jó eséllyel tudnak segíteni. Neked, meg anyukádnak is jobb lenne.
2021. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az ilyen jó pillanataidban menj oda hozzá, öleld meg és mondd meg neki, hogy szereted!
2021. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Doki nem mondd erre semmit? Mert gondolom csak jarsz dokihoz.
2021. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Beszélj a dokiddal és ne gyakorira irogass
2021. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Doki mert ez lehet a betegséged következménye
2021. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!