Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet azzal csinálni ha...

Mit lehet azzal csinálni ha egy férfi itthon édes, aranyos, a kedvedben jár, de ha telefonál velem a haverok előtt akkor bunkó? 27N

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk a párommal, boldog vagyok vele. De tegnap telefonon beszéltünk meg valamit épp (nem én hívtam) és kicsit átment bunkó stílusba. Észrevette magát azért, mert én normális maradtam, utána már kijavította magát, mégis rosszul esett ez, főleg hogy más is hallotta. Azóta még nem beszéltünk, majd ma találkozunk, szóba hozzam ezt neki? Ő 32 én 27 éves vagyok.
2014. szept. 2. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A főkérdésből úgy jön le, mintha általános lenne az, hogy a haverok előtt így beszél veled telefonon, míg a kérdésben csak a tegnapi esetről volt szó.

Szerintem ha kijavította magát és csak egyszer fordult elő, akkor kár ezen lovagolni. Ha gyakran megesik, akkor érdemes vele leülni és megmondani, hogy nem ettől lesz menő csávó a barátai előtt, és ha kulturáltan beszél, sem fogják papucsnak gondolni. : )

2014. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom, hogy szóba hozzam-e mert ha nem teszem szóvá máskor is így csinál. De köszönöm szépen a választ. :)
2014. szept. 2. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Így konkrétumok nélkül nehéz bármit is tanácsolni, az előfordul, hogy haverok között némely ember kicsit adja a bunkó macsót, szóval így látatlanba nehéz megmondani, hogy mi is lenne a helyes.
2014. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Ha máskor is így csinál, akkor tedd szóvá mindkét esetet. Szerintem ezt most jobb lenyelni, pláne, hogy észrevette ő is a flegmázást, de te tudod.
2014. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Sokszor látok ilyet, hogy kettesben normális haverok előtt meg azzal bizonygatja mekkora alfa, hogy a nőt alázza. Én rosszul vagyok ettől a viselkedéstől, nem viselem el. Minden esetre kérdező neked kell tudnod, mennyit tűrsz és hogy mennyire gyakori ez nálatok. Aki mindig ezt csinálja az egy magában bizonytalan kis sz@rházi, akinek nem számít megbántja-e a párját. Nekem ez a véleményem.
2014. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Igazat adok neked utolsó, pedig én férfi vagyok. Aki rendszeresen így viselkedik az tényleg egy sz-arházi és még csak véletlenül sem férfias.
2014. szept. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!