Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, akik nagyon szeretnét...

Hölgyek, akik nagyon szeretnétek férjet és gyereket! Olyan férfihoz is hozzámennétek a cél érdekében, aki nem szalonképes?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. júl. 14. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Minden további nélkül. Nem akarok egyedül maradni.
Ha csúnyácska lenne, de a modora kifinomult, igen.
Ha jóképű lenne, de a viselkedése alpári, igen.
Szó sem lehet róla! Nekem fontos, hogy bárhol meg lehessen vele jelenni.
57 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy értendő hogy nem szalonképes. Ha előnytelen a külseje az nálam nem szempont, egyrészt soha nem érdekeltek a felszínes dolgok, kizárólag az érdekel hogy hogy érzem magam a tásaságában, másrészt meg én sem vagyok egy szépségkirálynő.

Ha a viselkedésével, a modorával, az intellektusával van gond, az kizáró ok. Normális férfira van szükségem akivel jókat lehet beszélgetni, nevetgélni, aki megfelelő szellemi partner a számomra.

2021. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Bocsi de pl. aki arra szavaz, hogy neki mindegy ki csak férje legyen az kapcsolatfüggő.


Ez a kérdés hülyeség.


Nyilván aki nagyon szeretne férjet és gyereket, ha nem tetszik neki az illető külsó belső tulajdonsága, nem vonzódik hozzá és nem szerelmes az illetőbe nem fog hozzámenni. Ha viszont minden stimmt akkor igen, ha tetszik neki, van vonzódás, szerelem is.


Én nem szavaztam mert szerintem ez a kérdés úgy ahogy van hülyeség.


Illetve ez a kérdés csak a kapcsolatfüggőknek szól, akinek mindegy csak ne legyen egyedül.

2021. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
* külső
2021. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ha nincs meg a kémia az összhang akkor felőlem lehet a herceg is fehér pónilón, nem kellene.
2021. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A nem kifejezetten mutatós kinézet nem akadály, feltéve, hogy ápolt, és normális, kulturált a viselkedése.

De emellett csak akkor kezdenék bárkivel is kapcsolatot, ha emberileg is szimpatikus, illetve vonzónak találom, csak azért, mert férfiböl van,semmi esetre sem.

Meg gyereket is csak olyan valakivel vállalok, aki nem a "más nincs, ez az utolsó esély" kategória, hanem aki tényleg partnerem,az életben is, meg a gyereknevelésben is.

2021. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Kihagytad a szavazásból, hogy "nem mennék bele ilyen megoldásba a kinézettöl függetlenül".
2021. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem minden lány álma volt pl a Hairből George Berger, de mikor felnőttünk a kispolgári Claude Bukowskihoz mentünk hozzá :)
2021. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem amugy se fontos hogy kifinomult legyen sot azt nem is szeretem🤣

A jo kulso meg nyilvan fontos

2021. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

A kulcsszó a szalonképes.

Egy analfabéta bunkóhoz biztosan nem, egy alkesz főorvoshoz sem.

2021. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!