Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik hogy egyáltalán...

Olyan létezik hogy egyáltalán nincsenek érzéseim a családtagjaim iránt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy a rengeteg veszekedés kiölt belőlem minden érzelmet a családtagjaim iránt, de főleg az anyám iránt. Kb 10 éve nem tudok őszintén mosolyogni. Anyám azt mondja hogy, hogy merem én azt mondani hogy rossz gyerekkorom volt. Az igaz hogy anyagi dolgokba nem volt hiányom, de nem érti hogy nem csak ebből áll az élet. Kb 6 éves korom óta nem telt el úgy nap, hogy ne lett volna ordibálás, úgy hogy senki nem adott neki rá okot,én meg miden egyes nap sírtam. Apámmal elváltak kb 3 éves koromban, és azóta volt 5 "nevelőapám". Amikor mondtam neki hogy ezek a dolgok milyen mély nyomot hagytak bennem, az volt a válasza hogy lépjek rajta túl. Tudom hogy ezek kemény szavak, de úgy érzem hogy teljes szívemből gyűlölöm, és úgy érzem hogy lassan senki iránt nincsenek érzéseim. Volt valaki ilyen helyzetben? Tudott rajta változtatni esetleg?

2021. júl. 22. 00:09
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nekem sincsenek már érzelmeim. Akiket szerettem mindig önpusztító életet éltek, szántszándékkal mindig a legrosszabb utat választották. Apám alkoholista és játékfüggő volt, tönkretette a gyerekkorunkat, az egyetlen pozitívum, hogy nem vert. Anyám gyógyíthatatlan beteg, de a napi egy doboz cigi megy. Tesóm iszik és cigizik ezerrel. Már sajnos egyáltalán nem tudok érdeklődést mutatni irántuk, egyszerűen érdektelenné váltak.

Ami leginkább fáj, hogy van egy betegségem, ami egy normális családban nem lett volna annyira vészes, mert ha lett volna anyagi háttér, akkor rendes gyógyszerekkel, hálapénzel kezelhető lett volna. De ezek nélkül sajnos nagyon durván tönkretett, mind testileg és szellemileg.

Apámmal már vagy 5 éve nem beszéltem, az se érdekel ha meghal... Többiekkel tartom a kapcsolatot, de érzelmeim már nincsenek.

2021. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló ha látod még a kérdést,szerinted elég egyszer bemenni a bankfiókba? Mikor a junior számlát nyitottuk,akkor alá kellett írni egy csomó papírt,kb 30-4
2021. júl. 29. 16:47
 13/14 A kérdező kommentje:
kb 30-40 perc alatt végeztünk,majd postázták 1-2 héten belül a kártyát.Ha holnap bemegyek,akkor ugyan ennyiből állna?Aláírok egy csomó papírt,majd postázzák a kártyát?Elég ha egyszer megyek csak be a bankfiókba?Nem kell 2-3-szor bemenni?Elég messze van tőlem a bankfiók,és örülnék ha elég lenne egyszer bemenni,ha többször kell,akkor megpróbálom online.
2021. júl. 29. 16:50
 14/14 A kérdező kommentje:
hoppá,nem ide szerettem volna.
2021. júl. 29. 16:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!