Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szülők! Hogy reagálnátok...

Csak szülők! Hogy reagálnátok le, ha a lányotok bejelentené, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt a kérdést én tettem fel, kaptam is sok hasznos választ és biztatást és jövőhéten állok anyu elé, mert ekkor utazom haza. Szülők, főleg anyukák, akiknek lányuk van, írnátok nekem arról, hogy fogadnátok a dolgot? Csak hogy a lehető legtöbb esetre felkészüljek.

21L


2010. aug. 28. 00:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon megfognak lepődni erre készülj fel,és ne hervadj le rögtön ha nem fogadják nagy örömmel,adj nekik időt arra,hogy feldolgozzák.

Én személy szerint ugyanugy szeretném a lányomat,persze kellene idő hogy megszokjam a gondolatatot,de a gyermekem boldogsága a legfontosabb.

2010. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Borzalmasan félek, szívem szerint nem tenném meg, de már felemészt a tudat, hogy átvágom őket.
2010. aug. 28. 00:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Ne emészd magad tovább,nem éri meg,mond el ezzel tartozol magadnak is és nekik is.Sok sikert és sok boldogságot a pároddal.
2010. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Majd írd le mi volt
2010. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, majd megírom, csak legyek túl rajta.
2010. aug. 28. 00:43
 6/23 anonim válasza:
nagyon bátor és becsületes leszel,ha megteszed!magaddal és a szüleiddel szemben is!de adj időt nekik,ha kiborulnak.sok sikert!
2010. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, ha a lányom bejelentene egy ilyet, csak az számít, h egészséges és boldog legyen.Viszont a saját unokáról nem mondanék le, ezért produkálniuk kellene egyet:)34/N
2010. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Viszont a saját unokáról nem mondanék le, ezért produkálniuk kellene egyet:)34/N"


XD

Ez aranyos!

:)

2010. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Két lányom van, 16 és 18, kapcsolatok nélkül, habár csinosak. És válogatósak. Tanulnak, sportolnak, zenélnek. Ha ez lenne, örülnék hogy nem fiaim vannak, mert ott testileg kikészülnek - technikailag... Szerintem nö a nöt jobban tudná megérteni lelkileg, és testileg nem tesznek egymásban kárt. Söt, ott is jobban tudják mi kell a másiknak. Gyermekük is lehet. Két ilyen párt ismerek, akik gyerekeiket nevelik - mesterséges megtermékenyitéssel születtek. Nem mondom, hogy örülnék ha igy születne unokám, de szeretem eléggé lányaimat, hogy elsö sorban boldognak akarnám öket látni. És ha így lenne - nagyot nyelve - de megbékülnék vele mint anya. Szerintem az apáknak ez nehezebb. Kérj még férfiaktól/apáktól választ!
2010. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Huh, sok sikert!
2010. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!