Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeretem, szinte...

Már nem szeretem, szinte semmit sem érzek iránta, hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Kedden megyünk nyaralni Törökországba, le van foglalva mar minden és én nem szeretem, sajnos ez az érzés pillanatok alatt múlt el.

Nagyon szerelmes belém, hiába küldöm a jeleket, nem veszi észre.

Mit tegyek, ne menjek el vele? Hogyan mondjam meg, hogy már nem szeretem, még sosem csináltam ilyent.


2010. aug. 28. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy 10? ilyen nincs,hogy már nem szereted,vagy szereted vagy pedig sosem szeretted,az emberek hajlamosak összekeverni a szerelmet azzal,hogy jól érzik magukat valakivel,a kérdésre válaszolva szerintem várd meg a nyaralást,hátha újra fel lobban benned a tűz iránta.
2010. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Régóta érzed ezt már? Mert ha igen, akkor eleve nem kellett volna foglalni

Csak mostanában tört rád ez az érzés? Mert akkor lehet, hogy egy közös nyaralás lendítene a kapcsolatotokon. Próbálj rá barátként tekinteni, és jól érezni magad!

Ha hazaértetek, és minden változatlan, akkor pedig mond el neki, hogy egy ideje már ez az érzésed, gondoltad, hogy a nyaralás a közös kikapcsolódás majd változtat, de nem tudod irányítani az érzéseidet, nagyon sajnálod, de itt vége.

2010. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Úgy, ahogy ide leírtad.Ha utazás előtt elmondod neki, akkor szerintem már ne menj.
2010. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem 10 vagyok, hanem 19, nem is érzem magam már jól vele, nagyon közömbös vagyok vele, már nem érzek utálatot sem.
2010. aug. 28. 10:47
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát ez tényleg nem egyszerű! Mert ha elmész vele akkor te fogod magad sz@rul érezni, ha nem, akkor meg ugrott az út, ami gondolom egyébként sem volt két forint.

Én a helyedben mondjuk elmennék. Lehet, hogy a környezetváltozás még jót is tenne. De ha nem, akkor amikor hazajötettek megmondod neki! Persze, ha mondjuk ő fizeti az egész utat más a felállás, mert akkor úgy is te leszel a számító, hogy nyaralni azért még elmentél vele!

2010. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
70%-alékát fizeti, én a többit.
2010. aug. 28. 10:50
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős :S


Én nyaralni elmennék vele, hátha segít érzelmileg. Ha fellobban a láng ismét, megoldódna minden probléma.


Ha ő fizeti a nyaralást, az lenne a legtisztább, ha elé állnál, és elmondanád, hogy mi a helyzet. Hogy szeretnéd, ha folytatni tudnátok, de nem vagy biztos benne, hogy sikerül.


Készülj fel, mindenképpen hibáztatni fog, számítónak mond, azt mondja, felszedtél valakit, stb.

2010. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
olyan nincs hogy pillanatok alatt elmúlnak az érzelmek...-.-akkor te sosem voltál szerelmes
2010. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy mitől múlt csak úgy el?

Mennyi idős a kapcsolat, és mióta van ez az "elmúlt" érzésed?

Mert tényleg úgy néz ki, hogy te sosem voltál szerelmes. De akkor mitől volt edig jó, és mitől lett hirtelen közömbös??

2010. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,nem értelek.Most akkor eddig hogy érezted jól magad vala,aztán hirtelen nem?mert ok,megértem azt,aki úgy mondd ilyesmit,hogy pl csalódik a párjában vagy akármilyen törés lesz a kapcsolatukban(én is átéltem ezt egy ideig,hiába oldottuk meg a problémát,de szerintem ez normális,ha az embert sérelem éri).DE te írtad,hogy a párod nagyon szeret.Ne keverd össze a fellángolással a szerelmet,mert az minden kapcsolatban múlik egy idő után.Én azt nevezem szerelemnek,aki a párkapcsolaton túl egyben a legjobb barátom is,akivel mindig jókat tudok beszélgetni,mint egy barátot,ezt sem unja meg az ember.Nem hiszem,hogy a barátaidat is évente váltogatod,mert unalmasak...Látom a te kapcsolatodban ez nem igazán így működik,mert akkor nem problémáznál azon,hogy nem bírsz ki már vele egy nyaralást sem.Szerintem mérlegeld magadban ezeket a dolgokat és gondold át a szerelem fogalmát,hogy számodra mit jelent és legközelebb úgy kezd kapcsolatot,hogy az ne csak egy fellángolás legyen,fuh de jól néz ki,fú de vonzódom hozzá alapon,mert az nem képes megtartani egy kapcsolatot.Amúgy az 1.válaszolóval értek egyet.

A kérdésedre válaszolva meg elég szemét húzás lenne lemondani a te érzelmi hullámvasutad miatt a nyaralást és elrontani vele az Ő kedvét.Persze értem,mit akarsz,hogy nem szeretnél képmutató lenni,de akkor is,gondolj bele.le van foglalva,el van tervezve,azért ennyit még csak kibírsz,nem,a párod biztos nagyon beleélte már magát?Legalább a párodra légy annyi tekintettel,hogy ne rontsd el.Amúgy még jól is elsülhet.Sok szerencsét!

21/L

2010. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!