Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a nevelő...

Hogy mondjam meg a nevelő apámnak hogy úgy szeretem mint az édesapámat?

Figyelt kérdés

nagyon régóta együtt van anyuval és nekem kényelmesebb lenne azt mondani neki hogy ''apu'' de nem merek elé állni és azt mondani amit a kérdésben is írtam,

16/L


2011. ápr. 6. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem simán csak mond neki, ha legközelebb beszélsz vele, hogy apu. Ha kimereszti a szemét meg mosolyogj rá, és mondd neki, hogy tényleg nagyon szereted őt, és reméled, megengedi, hogy így szólítsd.
2011. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy,ahogy én tettem,amikor megtudtam,hogy a nevelőapukám voltaképpen nem vér szerinti apám. 9 éves voltam, egyszerűen odamentem hozzá,amikor egyedül volt,átöleltem,és azt mondtam: nekem ő az édesapám. ha ezeket a szavakat kimondod,akkor tudni fogja,mennyire szereted őt. :')
2011. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Öröm ilyet olvasni. Valaki úgy szereti a nevelő apját, mintha édesapja lenne. :)
2011. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizony öröm!El is pityeredtem!Egyszerüen öleld át és mondd azt Neki,h.:Szeretlek Apukám!Biztosan el fog ő is érzékenyülni és ő is biztosít a felől,h.Lányaként szeret! :)
2011. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezerszázalék!!! :)
2011. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is annyira szerettem a nevelőapumat, hogy apunak szólítottam. az előzőt. a mostanit csak a keresztnevén szólítom :D
2011. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak állj elé nyugodtan, vagy a következő megszólításnál már így szólj neki, hogy Apa.

Az én lányom 12 éves volt, mikor összekerültem a jelenlegi férjemmel. 1 év kellett igaz, de egyik este mikor vacsorához terítettünk, csak simán úgy szólt a férjemnek, hogy: Apa, légy szíves add már ide a sótartót! Hirtelen meglepődtünk, de nem tettünk megjegyzést, csak azt láttam, hogy a férjem öröm könnyeket nyelve elfordult. Azóta is így szólítja! Már most 18 éves a lányom, de mindig is büszke az "apukájára"!

2011. ápr. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

félek nagyon hogy mit fog reagálni

kicsit be van fásulva, mindene a formalitás :S

2011. ápr. 7. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 05:57


Hidd el, nem fog rosszul reagálni! Ha meg nem "véletlenül" akarod neki mondani, akkor első körben beszélj anyukáddal, hogy mit is érzel. Ha pedig apának akarod szólítani, nyugodtan mond meg neki! Nyugi!!!!

2011. ápr. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!