Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktal szuletesnapi jokivansa...

Szoktal szuletesnapi jokivansagokat kuldeni a volt pasidnak?

Figyelt kérdés
en minden volt pasimnak kuldok szuli napi jo kinasagokat,lehet nem kene.ugy vettem eszre hogy akinek mar uj kapcsolata van az nem igazan orul neki.
2010. aug. 28. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, féltékenységre adhat okot! :D

Én még annak sem örültem, mikor páromnál megtaláltam egyik volt b.nője szülinapi kártyáját, amit megőrzött... valahogy rosszul esik!

És a volt pasik szeretik inkább elfelejteni a régi kapcsolataikat, nem szeretik ha emlékeztetik őket rá :P

2010. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
van 2 közülük, akikkel jóban vagyunk. nem túl jóba, de ha összefutunk az utcán megállunk pár szóra. és köszönünk egymásnak. nekik kettejüknek küldök. soha senki nem haragudott emiatt. tudják, hogy ez már a múlt.
2010. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek???Tök felesleges,ott van az új barátnője..,majd vesz neki!Persze ez csak az én szubjektiv véleményem...
2010. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok már semmilyen kapcsolatban egyik volt fiúmmal sem. Én ha szakítok valakivel, akkor azt azért teszem, mert már tényleg nem akarok velük semmiféle érintkezést. Ennek megfelelően nem küldök nekik üzeneteket sem. Inkább örülök, hogy elfelejthetjük egymást, ha már nem működött a kapcsolat. Mindenkinek lesz saját élete és ezt szerintem illik tiszteletben tartani. Ha küldenék nekik sms-eket, akkor az azt jelentené, hogy valahol még mindig kötődöm hozzájuk. De nem ezért szakítottam velük, hogy utána még mindig valamilyen formában közünk legyen.
2010. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem. mert nem is akarom volt pasikkal tartani a kapcsolatot. nem azért mert haraggal váltunk el hanem egyszerűen azért mert ami volt elmúlt és nem akarok látszatbarátságot fenttartani. amúgy meg gondolj, bele te mit szólnál ha a mostani párod exei küldözgetnének minden alkalomra sms-t és emaileket?
2010. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem egyébként nagyon zavarna, ha a páromnak az exei küldözgetnék az üzeneteket, emaileket. Én azt érezném, hogy akkor abban a kapcsolatban nem ketten lennénk. Ezek mellet pedig akaratgyengének is tartanám a páromat, mert azt gondolnám, hogy kényelmességből nem meri lezárni végleg a régi kapcsolatokat, nem meri felvállalni a konfliktust azzal, aki korábban szerette.
2010. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Jézusom ti tényleg ennyire betegek vagytok??? Valaki több évig, akár 4-5 évig az életed része volt, és még egy smst sem lehet küldeni a szülinapjára??
2010. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó..,de mi értelme,ha már egyszer VÉGE?? Semmi értelme érzelmeket felkavarni,főleg ha sokáig jártatok!Én úgy vagyok vele ha szakitok,akkor egy idő után már gondolni sem akarok rá..,az élet megy tovább!
2010. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez alapján mindegyiknek, akivel több évig voltam együtt, küldenem kéne valamit, még akkor is, ha tudjuk mindketten, hogy ez már csak amolyan jópofizás? Vagy ahogy egy előttem szóló találóan mondta: látszatbarátság. Ennek semmi értelme. A legjobb kívánságaim szálljanak rá, legyen boldog, ezt mindenki megérdemli. De ennyi volt. Könnyebb úgy, ha mindenki mehet a maga dolgára és nem kell emlékeznem a valóban kellemes dolgok mellett azokra, amik nem voltak olyan jók. És szerintem ezzel ők is így vannak.
2010. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem. Minek? Igaza volt annak, aki a látszatbarátságot írta. Na ez pont olyan lenne. Semmi értelme nem lenne. Azzal, hogy boldog szülinapot kívánsz neki, nem lesz se jobb az élete, se rosszabb, csak egy üres gesztus, ami se neki, se neked nem jelent az égvilágon semmit.
2010. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!