Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktal szuletesnapi jokivansa...

Szoktal szuletesnapi jokivansagokat kuldeni a volt pasidnak?

Figyelt kérdés
en minden volt pasimnak kuldok szuli napi jo kinasagokat,lehet nem kene.ugy vettem eszre hogy akinek mar uj kapcsolata van az nem igazan orul neki.
2010. aug. 28. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem. Le kell tudni zárni a régit, hogy helyet tudj adni az újnak. Szerintem az ember élete olyan, mint egy szoba. Elfér benne x bútordarab, de ha újat akarsz tenni bele, akkor ki kell hajítani a régit, aminek már semmi funkciója se, hogy beférjen az új. Így van ez az emberi kapcsolatokkal (nemcsak szerelemmel, hanem barátsággal, rokoni kapcsolatokkal is). Amelyik igazán fontos és sokat jelent, attól úgyse fogsz soha megválni, mint pl. az imádott nagymamád ezeréves ütött-kopott komódjától sem. Amelyik meg nem kell, nem jó, az hadd repüljön.
2010. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ugyanis most kuldtem egy szuli napi jo kivansagot a volt paromnak de felesege nagyon kiakadt es kuldott egy uzit hogy hagyjam beken a ferjet.jogos?
2010. aug. 28. 17:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen sztem jogos!Hagyd őket éljenek boldogan,mert ezzel az sms küldözgetéssel cvsak megkeserited a volt párod életét is mert az asszonykája már kezd féltékenykedni!
2010. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Minek küldtél neki üzenetet? :o Szerintem sem kell exeket köszöntgetni.


A feleség kiakadása viszont röhejes. Nem neki kéne ezt lerendeznie, hanem szólni a férjének, hogy mondja meg neked, hogy legközelebb ne köszöntsd fel. A sz.rságokon féltékenykedő ember mindig röhejes :), valami tutira nem stimmel náluk, ha ennyitől kiakad a csaj :)

2010. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi 3 évet voltunk egyutt, amiből bő 1 évet egyutt is éltünk. De a multhéten vége lett mindennek mert megcsalt engem. Nekem 2 hét mulva lessz a szülinapom, kiváncsi vagyok hogy felköszönt e?
2010. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:33


Olyan hülén jönne ki,hogy megcsalt,aztán meg felköszönt szülinapodon...,nem?

2010. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!