Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyámnam hogy...

Hogy mondjam el anyámnam hogy utálom a nevelő apám?

Figyelt kérdés

Anyám és nevelő apám 8 éve együtt vannak, 2 éve költöztünk össze amit nagyon sajnálok... Kb az 5.ik éves fordulójuk volt anyumnak és nevelő apámnak, az után már egyre gyengébb volt nevelő apámmal a kapcsolatom, kevesebbet beszéltünk telefonon meg személyesen is. Mióta összeköltöztünk 3-an élünk egy ház tartásban testvérem nincs akinél tudnék ideiglenesen lakni, a Nagypapámhoz meg nem enged anyum kiköltözni. Már nem egyszer megfordult a fejemben hogy elköltözök innen se szó se beszéd de valami mindig vissza fogott.... Azért szeretnék elköltözni anyuméktól kicsit távolabb mint 5-10 perc mert nevelő apámmal rengeteget veszekszek ,oktalanúl kidobálja a cuccaimat ami nem 3ezer forint, mindig én vagyok a hibás mindenért kb. Anyummal beszéltem erről hogy kéne nevelő apámmal beszélni hogy ha nem változtat a modorán akkor elköltözünk, de mindig azt kaptam válaszként hogy "nem tudok mit csinálni szeretem, meg csak mi vagyunk neki"


Kezdek bele fáradni a napias veszekedésekbe, anyuméknak hazudoznom kell mert ha igazat mondom akkor én vagyok a szar.... Úgy érzem nincs a családomból akiben megbízhatnék, Nagymamám hátbaszúrt ahogy vele együtt anyumék is.....

Nem kapom meg azt a szeretetet amire egy átlag tininek egy gyermeknek szüksége lenne, a kellőfigyelmet se kapom meg nem érzem magam a családban.....


Szerintetek mit csinálhatnék?


-L



2021. aug. 16. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodj meg.
2021. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Édesapád...??

Mit jelent, hogy a nagymamád hátba szúrt?

2021. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A 4.ik válaszolónak válaszolnék édesapámtól elvagyok tiltva Budapesten él valahol, 2 évesen láttam utoljára, Nagymamám úgy szúrt hátba hogy mindig mondta ha valamit elmondok neki még ha bizar dolog is akkor nem adja tovább, nevelő apámnak elmondta azokat amiket korábban mondtam neki az miatt is oriási lett vita... A korom viszont nem szivesen írom le, csak annyit hogy 18év alatt vagyok,így semmi esélyem még egy albérletet fizetni pláne suli mellett..
2021. aug. 16. 15:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a helyzetet, amiben vagy!


Hány évig jársz még suliba, meddig nem fogsz tudni elköltözni?


Apudat semmi esély, hogy megtaláld? Amúgy ha megtalálnád, szerinted tudnál rá számítani?

2021. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még 2 évig járnom kell, évvesztes vagyok sajnos... Apumat ha megtalálnám én lennék szerintem a világ legboldogabb embere..De nem tudom hogy számithatnék rá, sajnos alkoholista, de én szivesebben élnék vele mint akár a nevelő apámmal..:/
2021. aug. 16. 16:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát... lehet apuddal se járnál akkor jobban, ha iszik. Nem tudhatod, milyen ember és milyen lenne vele élni, de a pia csúnya dolgokra képes.


Nem sok bíztatót tudok neked írni... azon kívül, hogy 2 évig valószínűleg kénytelen leszel kitartani és amint tudsz, elhelyezkedsz és elköltözöl. Nyilván nem egyedül bérelsz egy lakást száz-párezer plusz rezsiért, 2 havi kaucióval, hanem szoba bérlésén érdemes gondolkoznod - tudod, ilyen Éjjel-nappal Budapest jelleggel:)

Drukkolok neked, hogy addig is kihúzd és ne törjön meg nagyon... őszintén sajnálom!

2021. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Neked lene vasárnap szülinapi bulid?
2021. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem ő az szerintem
2021. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
nemhiszem mert a szülinapos tartja a kapcsolatot az apjával
2021. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Eléállsz, elmondod.
2021. aug. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!