Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyámnam hogy...

Hogy mondjam el anyámnam hogy utálom a nevelő apám?

Figyelt kérdés

Anyám és nevelő apám 8 éve együtt vannak, 2 éve költöztünk össze amit nagyon sajnálok... Kb az 5.ik éves fordulójuk volt anyumnak és nevelő apámnak, az után már egyre gyengébb volt nevelő apámmal a kapcsolatom, kevesebbet beszéltünk telefonon meg személyesen is. Mióta összeköltöztünk 3-an élünk egy ház tartásban testvérem nincs akinél tudnék ideiglenesen lakni, a Nagypapámhoz meg nem enged anyum kiköltözni. Már nem egyszer megfordult a fejemben hogy elköltözök innen se szó se beszéd de valami mindig vissza fogott.... Azért szeretnék elköltözni anyuméktól kicsit távolabb mint 5-10 perc mert nevelő apámmal rengeteget veszekszek ,oktalanúl kidobálja a cuccaimat ami nem 3ezer forint, mindig én vagyok a hibás mindenért kb. Anyummal beszéltem erről hogy kéne nevelő apámmal beszélni hogy ha nem változtat a modorán akkor elköltözünk, de mindig azt kaptam válaszként hogy "nem tudok mit csinálni szeretem, meg csak mi vagyunk neki"


Kezdek bele fáradni a napias veszekedésekbe, anyuméknak hazudoznom kell mert ha igazat mondom akkor én vagyok a szar.... Úgy érzem nincs a családomból akiben megbízhatnék, Nagymamám hátbaszúrt ahogy vele együtt anyumék is.....

Nem kapom meg azt a szeretetet amire egy átlag tininek egy gyermeknek szüksége lenne, a kellőfigyelmet se kapom meg nem érzem magam a családban.....


Szerintetek mit csinálhatnék?


-L



2021. aug. 16. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumba próbálj bejutni. Lehetőleg minél messzebbi suliba. Legjobb, ha az ország túlsó felén van.
2021. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Olyan támogató és megértő otthon a közeg, hogy tényleg eléjük kell állni és elmondani, majd szépen megbeszélik.

Ja nem.

Leírta, hogy sem a nevelőapja, sem az anyja, sem a nagyanyja nem áll mellette.

2021. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10/12 válaszadónak mondanám, hogy ez nem olyan könnyű mint ahogy te elképzeled:)
2021. aug. 17. 14:12
 14/15 A kérdező kommentje:
Viszont lehet félre írtam az elöbbit.. Már nem tudom ki írta.. De akkor így válaszolok, tényleg nem olyan könnyű a szüleim elé állni és egyből elmondani "bocs anya utálom a nevelő apám"
2021. aug. 17. 14:16
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Már szóltál anyudnak, de ő a hapsit védte. És ez valószínű a továbbiakban is így lesz.
2021. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!